Меню сайта
Перша ліга


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1844
2
ФК Перегінське1834
3
Придністров’я1832
4Карпати1829
5
ФК Калуш1826
6ФК Турка1825
7Гал-Вапно1823
8Покуття-Євромодуль1821
9Нафтовик188
10
Ніка-Ів.-Франківськ187





Перша ліга. Юнаки


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1845
2
Ніка-Ів.-Франківськ1844
3
Покуття-Євромодуль
1840
4
Карпати (Коломия)1834
5
ФК Перегінське1831
6ФК Калуш1821
7Гал-Вапно1816
 8Придністров’я1812
9Нафтовик189
10ФК Турка184





Друга ліга. Північ

Команда
І
О
1Карпати1231
2Медик-Краснопіль1220
3
Енергія1219
4
Колос1218
5
Вихор1214
6
Дністер-Рітас1214
7
Лімниця
123





              Юнаки

Команда
І
О
1Енергія1236
2Дністер-Рітас1228
3
Лімниця1217
4
Медик-Краснопіль1214
5
Вихор1210
6
Карпати128
7
Колос126







Друга ліга. Південь

Команда
І
О
1Тепловик1435
2
Каменяр1429
3
ФК Битків1426
4
Прут1424
5
ФК Гвіздець1420
6
Чайка1410
7
8
ФК П’ядики
ФК Обертин

14
14
10
9







              Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1438
2
ФК Битків1437
3
ФК Гвіздець1421
4
ФК Обертин1416
5
Чайка1414
6
7
8
Прут
Каменяр
ФК П’ядики
14
14
14
14
14
9

  



Чемпіонат
Календар чемпіонату та розіграшу Кубку Івано-Франківської області з футболу серед команд першої ліги сезону 2012 року (перше коло)

Регламент чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Івано-Франківської області з футболу сезону 2012 року

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу сезону 2014 року

(Дорослі склади)

Підсумкова турнірна таблиця

 

Місце

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

Очки

1

«Карпати» Брошнів-Осада

18

14

2

2

49-11

44

2

ФК «Перегінське» Перегінське

18

10

4

4

29-13

34

3

«Придністров’я» Тлумач

18

9

5

4

33-25

32

4

«Карпати» Коломия

18

8

5

5

30-21

29

5

ФК «Калуш» Калуш

18

8

2

8

19-21

26

6

ФК «Турка» Турка

18

7

4

7

26-30

25

7

«Гал-Вапно» Галич

18

7

2

9

34-30

23

8

«Покуття-Євромодуль» Снятин

18

5

6

7

14-29

21

9

«Нафтовик» Долина

18

2

2

14

16-46

8

10

«Ніка-Івано-Франківськ» Івано-Франківськ

18

1

4

13

19-43

7

Примітка: футбольна команда «Славія» Отинія виключена з числа учасників       змагань рішенням КДК ІФФФ (протокол №  14 від 12.08. 2014 року).

Кращий бомбардир: Худобяк Ігор («Гал-Вапно» Галич) – 17 м’ячів.

Комітет з проведення змагань ІФФФ

Додаток № 2

 

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу сезону 2014 року

(юнацькі склади)

 

Підсумкова турнірна таблиця

Місце

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

Очки

1

«Карпати» Брошнів-Осада

18

14

3

1

50-12

45

2

«Ніка-Івано-Франківськ» Івано-Франківськ

18

14

2

2

65-12

44

3

«Покуття-Євромодуль» Снятин

18

12

4

2

56-13

40

4

«Карпати» Коломия

18

10

4

4

46-21

34

5

ФК «Перегінське» Перегінське

18

9

4

5

20-33

31

6

ФК «Калуш» Калуш

18

6

3

9

34-29

21

7

«Гал-Вапно» Галич

18

4

4

10

12-41

16

8

«Придністров’я» Тлумач

18

4

0

14

22-52

12

9

«Нафтовик» Долина

18

2

3

13

12-42

9

10

ФК «Турка» Турка

18

1

1

16

13-75

4

 

Примітка: футбольна команда «Славія» Отинія виключена з числа учасників змагань рішенням КДК ІФФФ (протокол №  14 від 12.08. 2014 року).

Кращий бомбардир: Романюк Володимир  («Покуття-Євромодуль» Снятин) – 23 м’ячі.

 

Додаток № 3

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу сезону 2014 року

(комплексний залік)

Підсумкова турнірна таблиця

Місце

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

Очки

1

«Карпати» Брошнів-Осада

36

28

5

3

99-23

89

2

ФК «Перегінське» Перегінське

36

19

8

9

49-46

65

3

«Карпати» Коломия

36

18

9

9

76-42

63

4

«Покуття-Євромодуль» Снятин

36

17

10

9

70-42

61

5

«Ніка-Івано-Франківськ» Івано-Франківськ

36

15

6

15

84-55

51

6

ФК «Калуш» Калуш

36

14

5

17

53-50

47

7

«Придністров’я» Тлумач

36

13

5

18

55-77

44

8

«Гал-Вапно» Галич

36

11

6

19

46-71

39

9

ФК «Турка» Турка

36

8

5

23

39-105

29

10

«Нафтовик» Долина

36

4

5

27

28-88

17

Примітка:  футбольний клуб «Славія» Отинія виключений з числа учасників змагань рішенням КДК ІФФФ (протокол №  14 від 12.08. 2014 року).

Комітет з проведення змагань ІФФФ

Вітаємо

Данилишин Іван - 01.04.1969 Костишин Юрій - 02.04.1967 Карнаух Віталій - 06.04.1976 Маляр Юрій - 08.04. Герега Ярослав - 09.04.1960 Царьков Микола - 09.04.1957 Музика Олег - 11.04.1984 Геренда Євген - 11.04.1965 Безрук Віктор - 12.04.1950 Юзик Віктор - 12.04.1966 Грущук Ярослав - 12.04.1963 Оліяр Роман - 14.04.1953 Стефанків Михайло - 28.04.1971 Мацьків Василь - 30.04.1961


Приват Банк
Опитування
Чи відвідуєте Ви стадіон для перегляду матчів чемпіонату (першості) області?
Всього відповідей: 1196
До нас заходили
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика JUS Design © 2008-2017