Меню сайта
Перша ліга


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1844
2
ФК Перегінське1834
3
Придністров’я1832
4Карпати1829
5
ФК Калуш1826
6ФК Турка1825
7Гал-Вапно1823
8Покуття-Євромодуль1821
9Нафтовик188
10
Ніка-Ів.-Франківськ187





Перша ліга. Юнаки


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1845
2
Ніка-Ів.-Франківськ1844
3
Покуття-Євромодуль
1840
4
Карпати (Коломия)1834
5
ФК Перегінське1831
6ФК Калуш1821
7Гал-Вапно1816
 8Придністров’я1812
9Нафтовик189
10ФК Турка184





Друга ліга. Північ

Команда
І
О
1Карпати1231
2Медик-Краснопіль1220
3
Енергія1219
4
Колос1218
5
Вихор1214
6
Дністер-Рітас1214
7
Лімниця
123





              Юнаки

Команда
І
О
1Енергія1236
2Дністер-Рітас1228
3
Лімниця1217
4
Медик-Краснопіль1214
5
Вихор1210
6
Карпати128
7
Колос126







Друга ліга. Південь

Команда
І
О
1Тепловик1435
2
Каменяр1429
3
ФК Битків1426
4
Прут1424
5
ФК Гвіздець1420
6
Чайка1410
7
8
ФК П’ядики
ФК Обертин

14
14
10
9







              Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1438
2
ФК Битків1437
3
ФК Гвіздець1421
4
ФК Обертин1416
5
Чайка1414
6
7
8
Прут
Каменяр
ФК П’ядики
14
14
14
14
14
9

  



Першість Івано-Франківської області з футболу сезону 2014 року

(Друга ліга, дорослі склади, перший етап, регіон «Південь»)

Підсумкова турнірна таблиця

Місце

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

Очки

1

«Тепловик» Івано-Франківськ

14

11

2

1

40-8

35

2

«Каменяр» Серафинці

14

9

2

3

22-11

29

3

ФК «Битків»  Битків

14

8

2

4

25-20

26

4

«Прут» Делятин

14

8

0

6

19-17

24

5

ФК «Гвіздець» Гвіздець

14

6

2

6

 19-19

20

6

«Чайка» Вільхівці

14

3

1

10

14-18

10

7

ФК «П’ядики» П’ядики

14

3

1

10

 12-32

10

8

ФК «Обертин» Обертин

14

3

0

11

14-40

9

 

Примітка:  футбольна команда «Чайка» Вільхівці виключена з числа учасників змагань   рішенням КДК ІФФФ (протокол №  15 від 19.08. 2014 року)

 

Першість Івано-Франківської області з футболу сезону 2014 року

(Друга ліга, дорослі склади, перший етап, регіон «Північ»)

Підсумкова турнірна таблиця

Місце

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

Очки

1

«Карпати» Болехів

12

10

1

1

41-12

31

2

«Медик-Краснопіль» Солотвин

12

6

2

4

22- 16

20

3

«Енергія» Бурштин

12

5

4

3

19-12

19

4

«Колос» Братківці

12

5

3

4

24-22

18

5

«Вихор» Ямниця

12

4

2

6

24-27

14

6

«Дністер-Рітас» Побережжя

12

4

2

6

15-22

14

7

«Лімниця» Перегінське

12

1

0

11

9-43

3

 

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ЗМАГАНЬ

Першість Івано-Франківської області з футболу сезону 2014 року

(Друга ліга, дорослі складидругий етап, змагання за 1-8 місце)

Підсумкова турнірна таблиця

Місце

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

Очки

1

«Карпати» Болехів

14

10

2

2

34-17

32

2

«Тепловик» Івано-Франківськ

14

9

2

3

29-10

29

3

ФК «Битків» Битків

14

7

3

4

16-16

24

4

«Каменяр» Серафинці

14

4

6

4

21-18

18

5

«Колос» Братківці

14

4

4

6

13-23

16

6

«Енергія» Бурштин

14

3

5

6

12-21

14

7

«Медик-Краснопіль» Солотвин

14

3

4

7

21-28

13

8

«Прут» Делятин

14

2

2

10

10-23

8

 

Першість Івано-Франківської області з футболу сезону 2014 року

(Друга ліга, дорослі складидругий етап, змагання за 9-12 місце)

(перший матч)

21.09. (неділя)

«Вихор» Ямниця – ФК «П’ядики» П’ядики                                4:1

ФК «Гвіздець» Гвіздець – «Дністер-Рітас» Побережжя              2:1

(матч-відповідь)

28.09. (неділя)

ФК «П’ядики»  П’ядики – «Вихор» Ямниця                               2:0

«Дністер-Рітас» Побережжя – ФК «Гвіздець» Гвіздець              6:1

Матч за 9-10 місце (перший матч)

05.10. (неділя)

«Вихор» Ямниця - «Дністер-Рітас» Побережжя                                   6:1

Матч за 11-12 місце (перший матч)

05.10. (неділя)

ФК «П’ядики» П’ядики – ФК «Гвіздець» Гвіздець                     -:+

Матч за 9-10 місце (матч-відповідь)

12.10. (неділя)

 «Дністер-Рітас» Побережжя – «Вихор» Ямниця                       2:0

Матч за 11-12 місце (матч-відповідь)

12.10. (неділя)

ФК «Гвіздець» Гвіздець – ФК «П’ядики» П’ядики                     +:-

Першість Івано-Франківської області з футболу сезону 2014 року

(Друга ліга, дорослі складидругий етап, змагання за 13-15 місце)

Матч за 13-14 місце (перший матч)

21.09. (неділя)

ФК «Обертин» Обертин – «Лімниця» Перегінське                     2:0

Матч за 13-14 місце (матч-відповідь)

28.09. (неділя)

 «Лімниця» Перегінське – ФК «Обертин» Обертин                    2:0

                                                                                                       (додатковий час 4:0)

   Кращий бомбардир: Халацький Сергій («Карпати» Болехів) – 17 м’ячів.

Вітаємо

Данилишин Іван - 01.04.1969 Костишин Юрій - 02.04.1967 Карнаух Віталій - 06.04.1976 Маляр Юрій - 08.04. Герега Ярослав - 09.04.1960 Царьков Микола - 09.04.1957 Музика Олег - 11.04.1984 Геренда Євген - 11.04.1965 Безрук Віктор - 12.04.1950 Юзик Віктор - 12.04.1966 Грущук Ярослав - 12.04.1963 Оліяр Роман - 14.04.1953 Стефанків Михайло - 28.04.1971 Мацьків Василь - 30.04.1961


Приват Банк
Опитування
Чи відвідуєте Ви стадіон для перегляду матчів чемпіонату (першості) області?
Всього відповідей: 1195
До нас заходили
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика JUS Design © 2008-2017