Меню сайта
Перша ліга


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1844
2
ФК Перегінське1834
3
Придністров’я1832
4Карпати1829
5
ФК Калуш1826
6ФК Турка1825
7Гал-Вапно1823
8Покуття-Євромодуль1821
9Нафтовик188
10
Ніка-Ів.-Франківськ187





Перша ліга. Юнаки


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1845
2
Ніка-Ів.-Франківськ1844
3
Покуття-Євромодуль
1840
4
Карпати (Коломия)1834
5
ФК Перегінське1831
6ФК Калуш1821
7Гал-Вапно1816
 8Придністров’я1812
9Нафтовик189
10ФК Турка184





Друга ліга. Північ

Команда
І
О
1Карпати1231
2Медик-Краснопіль1220
3
Енергія1219
4
Колос1218
5
Вихор1214
6
Дністер-Рітас1214
7
Лімниця
123





              Юнаки

Команда
І
О
1Енергія1236
2Дністер-Рітас1228
3
Лімниця1217
4
Медик-Краснопіль1214
5
Вихор1210
6
Карпати128
7
Колос126







Друга ліга. Південь

Команда
І
О
1Тепловик1435
2
Каменяр1429
3
ФК Битків1426
4
Прут1424
5
ФК Гвіздець1420
6
Чайка1410
7
8
ФК П’ядики
ФК Обертин

14
14
10
9







              Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1438
2
ФК Битків1437
3
ФК Гвіздець1421
4
ФК Обертин1416
5
Чайка1414
6
7
8
Прут
Каменяр
ФК П’ядики
14
14
14
14
14
9

  



Постійні комітети ІФФФ
 
 

Комітет з проведення змагань – Сікора Василь Васильович (голова комітету), Васильків Микола Миколайович (заступник голови комітету), Волосянко Олег Степанович (секретар комітету), Луцький Василь Андрійович, Овчар Ігор Іванович, Дем’янчук Тарас Романович, Фреїк Ілля Михайлович, Данилевський Ігор Борисович, Лагута Сергій Геннадійович, Пристай Микола Семенович, Стефанків Михайло Федорович – члени комітету.

 

Комітет арбітрів – Геренда Євген Богданович (голова комітету), Лаврів Ігор Григорович (заступник голови комітету), Овчар Ігор Іванович (заступник голови комітету), Дем’янчук Тарас Романович (секретар комітету), Овчар Михайло Михайлович, Сікора Василь Васильович, Луцький Василь Андрійович, Ольшанецький Василь Миколайович, Дебенко Ігор Богданович, Романюк Анастасія Миколаївна, Вовчок Ярослав Васильович – члени комітету.

 

Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань – Терешкун Роман Ярославович (голова комітету), Дем’янчук Тарас Романович (секретар комітету).

 

Комітет дитячо-юнацького футболу – Луцький Василь Андрійович (голова комітету), Шулятицький Юрій Юрійович (заступник голови комітету), Дем’янчук Тарас Романович (секретар комітету), Коник Ярослав Васильович, Слободян Володимир Ярославович, Дрекало Мирослав Васильович, Оліяр Роман Миколайович, Поптанич Віктор Степанович, Пристай Микола Семенович, Рибак Володимир Яремович, Уткін Олександр Якович, Вікарюк Олег Мирославович, Стефанків Михайло Федорович.

 

Комітет по розвитку футболу в містах та районах області – Пасічняк Ігор Михайлович (голова комітету), Микитюк Ростислав Степанович (перший заступник голови), Сікора Василь Васильович, Луцький Василь Андрійович, Яворський Тарас Орестович, Овчар Михайло Михайлович, Овчар Ігор Іванович (заступники голови), Волосянко Олег Степанович (секретар комітету), Балаш Роман Михайлович, Буджак Василь Степанович, Геренда Євгеній Богданович, Димид Святослав Романович, Карабін Мирослав Євгенович, Кобльовський Василь Йосипович, Петришин Ігор Дмитрович, Тодорак Дмитро Іванович, Пушкар Тарас Максимович – члени комітету.

 

Комітет професіонального футболу – Овчар Михайло Михайлович (голова комітету), Кушлик Петро Іванович (заступник голови), Дем’янчук Тарас Романович (секретар комітету), Пташник Сергій Володимирович, Васильків Микола Миколайович, Клим Тарас Петрович, Бойко Анатолій Іванович, Пристай Микола Семенович, Штень Степан Йосипович, Татарин Микола Васильович, Гнатишин Михайло Миколайович, Рибак Степан Йосипович – члени комітету.

 

Комітет Етики і Чесної гри – Буджак Василь Степанович (голова комітету), Фреїк Ілля Михайлович (секретар комітету).

 

Комітет зі зв’язків з засобами масової інформації – Данилевський Ігор Борисович (голова комітету), Волосянко Олег Степанович  (секретар комітету).

 

Комітет по розвитку різновидностей футболу – Петришин Ігор Дмитрович (голова комітету), Дем’янчук Тарас Романович (секретар комітету).

 

Комітет по розвитку футболу серед людей з обмеженими можливостями – Сушко Валерій Васильович (голова комітету), Лагута Сергій Геннадійович, Атаманюк Валерій Миколайович (заступники голови), Фреїк Ілля Михайлович (секретар комітету).

 

Комітет ветеранів  –

 

Комітет маркетингу – Дем’янчук Олександр Миколайович (голова комітету), Фреїк Ілля Михайлович (секретар комітету).

 

Технічний департамент – Васильків Микола Миколайович (керівник)

склад департаменту:

Науково-методична рада – Васильків Микола Миколайович (голова)

Тренерська рада – Пристай Микола Семенович (голова)

Рада президентів аматорських футбольних клубів області –

 

Контрольно-дисциплінарний комітет – Попадинець Петро Володимирович (голова комітету), Бойко Михайло Якович (заступник голови), Ольшанецький Василь Миколайович, Остап’як Остап Остапович, Герега Ярослав Михайлович – члени комітету.

 

Апеляційний комітет – Марцинюк Михайло Степанович (голова комітету), Нестерук Петро Володимирович (заступник голови), Мандрик Володимир Станіславович – член комітету.

 

Ревізійна комісія – Федорів Віталій Васильович (голова комісії), Пушкар Тарас Максимович (заступник голови), Мандич Іван Петрович – член комісії.

Вітаємо

Данилишин Іван - 01.04.1969 Костишин Юрій - 02.04.1967 Карнаух Віталій - 06.04.1976 Маляр Юрій - 08.04. Герега Ярослав - 09.04.1960 Царьков Микола - 09.04.1957 Музика Олег - 11.04.1984 Геренда Євген - 11.04.1965 Безрук Віктор - 12.04.1950 Юзик Віктор - 12.04.1966 Грущук Ярослав - 12.04.1963 Оліяр Роман - 14.04.1953 Стефанків Михайло - 28.04.1971 Мацьків Василь - 30.04.1961


Приват Банк
Опитування
Чи відвідуєте Ви стадіон для перегляду матчів чемпіонату (першості) області?
Всього відповідей: 1195
До нас заходили
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика JUS Design © 2008-2017