Меню сайта
Перша ліга
Перша ліга. Юнаки
Друга ліга. Північ
Друга ліга. Південь

«ЗАТВЕРДЖЕНИЙ»                                                        «ЗАТВЕРДЖЕНИЙ»

на засіданні Виконавчого комітету ІФФФ (постанова № 37/2 від 19 червня 2014 року)

 

Голова АВПФ                         М. Литвин              В.о. голови  ІФФФ                Т. Клим

 

Р Е Г Л А М Е Н Т

про проведення розіграшу Кубку Івано-Франківської області з футболу

серед ветеранів(1969 р.н. і старші) сезону 2014 року.

 

І. Мета та завдання.

Розіграш Кубку Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів проводиться з метою:

  • пропаганди футболу та здорового способу життя;
  • подальшого розвитку та популяризації ветеранського футболу в області;
  • організації дозвілля шанувальників футболу області;
  • виявлення володаря Кубку області з футболу серед ветеранів сезону 2014 року.

ІІ. Керівництво змаганнями.

Загальне керівництво змаганнями здійснює Івано-Франківська обласна федерація футболу та Асоціація ветеранів Прикарпатського футболу. Безпосереднє проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань та Комітет арбітрів ІФФФ.

ІІІ. Терміни та місце проведення змагань.        

Терміни проведення змагань –серпень-вересень 2014 року. Матчі відбуватимуться по суботах. Початок матчів о 18:00 годині.

Місце проведення змагань (матчів) - згідно жеребкування, яке проводить Комітет з проведення змагань ІФФФ.

ІV. Учасники та умови проведення змагань.

Кубок області серед ветеранів проводиться серед збірних команд міст та районів області (за збірну команду міста (району) мають право виступати виключно гравці із відповідним місцем реєстрації проживання або відповідним місцем народження).

Футболістам, місце реєстрації проживання або місце народженняяких зареєстроване в м. Коломиї, Калуші, Яремчі, Болехові та Бурштині, дозволено виступати за команди Коломийського, Калуського, Надвірнянського, Долинського та Галицького районів відповідно та навпаки. При цьомуфутболіст має право виступати тільки за одну команду.

У матчах розіграшу Кубку області можуть приймати участь гравці 1969 р.н. і старші.

При проведенні матчів розіграшу Кубку області у рапорт арбітра записують 20 футболістів (11 основних та 9 запасних). У ході матчів дозволяється  проведення зворотніх замін.

Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він не виходив на футбольне поле.

Розіграш Кубку області проводиться за системою з вибуванням.

Усі етапи розіграшу Кубку (окрім фінального матчу) проводяться з двох ігор: вдома та на виїзді.

Суперники на всіх етапах визначаються шляхом жеребкування. В першому матчі господарем поля є футбольний клуб (команда), яка має непарний номер при жеребкуванні.

Тривалість матчу складає 2 тайми по 35 хвилин кожен. Матчі відбуваються без компенсованого арбітром часу.

Матчі розіграшу Кубку повинні розпочинатися у точно визначений даним Регламентом час.

У випадку, коли команда гостей запізниться на матч, то матч відбудеться лише тоді, коли запізнення буде не більше 35-ти хвилин (один тайм). Час відраховує арбітр матчу. Команда господар не має права на запізнення. В противному випадку рішення приймає КДК ІФФФ.

Фінальний матч розіграшу Кубку області проводиться з однієї гри. Рішення щодо проведення фінального матчу приймає Комітет з проведення змагань ІФФФ.

У випадку неявки на матч або за участь у матчі неоформленого у встановленому порядку гравця, футбольний клуб (команда) рішенням КДК ІФФФ знімається з розіграшу Кубку області і до цієї команди застосовуються дисциплінарні санкції. За участь у матчі заявленого, але не внесеного у рапорт арбітра матчу гравця, футбольний клуб (команда) рішенням КДК ІФФФ знімається з розіграшу Кубку області і до цієї команди застосовуються дисциплінарні санкції.

Перехід гравців з команди в команду не дозволяється.

Дозаявка гравців дозволяється протягом змагань і припиняється до першої півфінальної гри.

Професіональні футболісти до участі в розіграші Кубку області не допускаються.

 

 

 

 

V. Відповідальність футболістів, тренерів, керівників футбольних клубів (команд) та обслуговуючого персоналу.

Керівники футбольних клубів (команд), тренери, футболісти та працівники обслуговуючого персоналу, які беруть участь в розіграшу Кубку області, зобов’язані неухильно виконувати усі вимоги Правил гри та даного Регламенту.

Футбольні клуби (команди) несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, офіційних осіб, членів клубу, глядачів, а також будь-якої іншої особи, яка виконує будь-яку місію на матчі від імені футбольного клубу (команди).

Приймаючий футбольний клуб (команда) несе повну відповідальність за громадський порядок на стадіоні до, під час та після матчу.

Керівники футбольних клубів (команд) не мають права втручатися в дії бригади арбітрів.

У разі недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд або її представників, рішенням бригади арбітрів матч може бути припинений. Даний випадок розглядає КДК ІФФФ.

Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до матчу не допускаються.

Дисциплінарні проступки керівників футбольних клубів (команд), тренерів, футболістів, а також випадки безпорядків на стадіонах (футбольних полях) серед глядачів розглядаються КДК ІФФФ.

До керівників футбольних клубів (команд), тренерів, футболістів, арбітрівможуть бути застосовані дисциплінарні санкції та інші заходи впливу у разі порушення ними Правил гри та даного Регламенту.

Керівники футбольних клубів (команд), тренери ведуть ретельний облік дисциплінарних санкцій (попередження, вилучення) своїх футболістів і несуть за це повну відповідальність.

Дії гравців, які не брали участі у матчі, але допустили образливі проступки щодо бригади арбітрів, розглядаються на засіданні КДК ІФФФ.

Футбольний клуб (команда) зобов’язана виконати рішення КДК ІФФФ у визначений термін. У випадку невиконання рішення, команда не допускається до наступних матчів, а питання про її участь в змаганнях вирішується на засіданні  КДК ІФФФ.

Якщо виникла необхідність зупинити гру і звернутися за допомогою до медичного працівника  або працівника правоохоронних органів, і арбітр фіксує їх відсутність, то матч необхідно припинити. Рішення по результату даного матчу приймає КДК ІФФФ, розцінюючи цей випадок, як порушення даного Регламенту.

Якщо матч було припинено через недисципліновану поведінку футболістів, керівників команд, вболівальників або через те, що у складі однієї з команд залишилось менше 7-ми гравців, то «винуватцеві» зараховується технічна поразка (-:+) і команда знімається з розіграшу Кубку.

Якщо матч не закінчився з вини обох футбольних клубів (команд), то обом командам зараховується технічна поразка (-;-) і команди знімаються з розіграшу Кубка області.

Команди зобов’язані взяти участь у церемоніях відкриття фінального матчу та нагородженні. Уразі відмови до футбольного клубу (команди) застосовується дисциплінарні санкції згідно рішення КДК ІФФФ.

VІ. Протести.

Тренер футбольної команди зобов’язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра про подання протесту. Мотиви подачі протесту зі слів тренера команди обов’язково фіксується арбітром у рапорті арбітра.

Протест у рапорті арбітра повинен бути підписаний тренером команди, яка подала протест.

Про подання протесту арбітрматчу зобов’язаний повідомити іншу сторону.

Несвоєчасно подані та не зафіксовані у рапорті арбітра протести не розглядаються.

Не розглядаються протести, які подані на дії та рішення арбітра, асистента арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі:

  • призначення або не призначення вільних, штрафних  або 11-метрових ударів;
  • визначення положення „поза грою”;
  • визначення виходу м’яча за межі футбольного поля та надання права введення м’яча у гру;
  • зараховане  чи не зараховане взяття воріт;
  • попередження, вилучення  гравців з поля.

VІІ. Визначення переможця.

У матчах розіграшу Кубку області (за винятком фінального матчу) переможець визначається за такими показниками:

  • за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;
  • за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;
  • якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів у двох іграх, то до наступного етапу виходить команда, яка забила більше м’ячів на чужому полі;
  • якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, то після другої гри призначається серія 11-метрових ударів;

Якщо фінальний матч закінчився внічию, то для виявлення володаря Кубка області призначається серія 11-метрових ударів.

VІІІ. Фінансові витрати.

На всіх етапах розіграшу Кубку витрати пов’язані з участю команд в змаганнях (проїзд та харчування) за рахунок відряджуючих організацій (футбольних клубів, команд).

На всіх етапах розіграшу Кубку (окрім фінального матчу) оплата арбітражу за проведення матчу здійснюється командою-господарем поля з розрахунку 200,00 гривень за один матч:

  • арбітр – 100,00 гривень;
  • перший асистент арбітра – 50,00 гривень;
  • другий асистент арбітра – 50,00 гривень.

Приймаючий футбольний клуб (команда) також здійснює оплату вартості проїзду бригади арбітрів у дві сторони на підставі звітних документів.

У випадку відсутності арбітра чи асистента арбітра оплату на харчування місцевого арбітра та лікаря проводити з розрахунку 60,00 грн. на одного чоловіка в день.

У випадку, якщо матч розіграшу Кубку області не відбувся з вини однієї з команд, оплата бригади арбітрів здійснюється як за виконану роботу за умови, що арбітри прибули на місце проведення матчу.

Витрати пов’язані з організацією та проведенням фінального матчу (оплата харчування арбітрів,спостерігача арбітражу, делегата, обслуговуючого персоналу, лікаря, оренда футбольного поля, придбання нагородної атрибутики та ін.) за рахунок ІФФФ.

ІХ. Нагородження.

Команда-володар розіграшу Кубкунагороджується Кубком тадипломом ІФФФ. Гравці нагороджуються медалями «Володар Кубку Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів сезону 2014 року».

Команда – фіналіст розіграшу Кубку нагороджується дипломом та вимпелом ІФФФ. Гравці нагороджуються медалями «Фіналіст Кубку Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів сезону 2014 року».

Бригада арбітрів, спостерігач арбітражу та делегат, які проводили фінальний матч будуть нагороджені пам’ятними медалями ІФФФ.

Х. Заявочна документація (умови допуску гравців до змагань).

Команди – учасники розіграшу Кубку представляють в Комітет з проведення змагань ІФФФ два примірника заявочних листів (у друкованому вигляді), оформлених згідно встановленого порядку. Заявочні листи повинні бути завірені підписом та печаткоюголови районної (міської) федерації футболу, керівником футбольного клубу (команди)та лікарем (обов’язково).

Кількість гравців, які вносяться до заявочного листа необмежена.

Керівники футбольних клубів (команд) зобов’язані перед початком матчу представити арбітру заявочний лист та паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, який засвідчує особу, число, місяць,рік, місце народження та місце реєстрації проживання.

Без вищевказаної документації гравці до матчу не допускаються.

ХІ. Заключні положення.

Ситуації, що не передбачені цим Регламентом, регулюються Регламентомчемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку області з футболу сезону 2014 року.

Підтвердження про участь команди в змаганнях необхідно направити на адресу ІФФФ (факсом, телефонограмою або електронною поштою)до25.07.2014року.

Жеребкування матчів розіграшу Кубку області та нарада з представниками команд відбудеться 30.07. 2014 року о 15-ій годині в офісі федерації футболу області, який знаходиться за адресою:

м. Івано-Франківськ,вул. Чорновола, 80.

 

Адреса ІФФФ: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80 (тел.-факс 3-11-14; моб. тел. 067-344-26-26).

Електронна адреса: ifoff@mail.ru

Поштова адреса: 76018, м. Івано-Франківськ, головпоштамт, а/с № 371, вул. Чорновола, 80.

 

Асоціація ветеранів Прикарпатського футболу –Вовкович Богдан Григорович (заступник голови Асоціації ветеранів Прикарпатського футболу – 097-244-35-87).

 

Даний Регламент є офіційним викликом команд на змагання.

 

Комітет з проведення змагань ІФФФ

Вітаємо
Приват Банк
Опитування
До нас заходили
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика JUS Design © 2008-2024