Меню сайта
Перша ліга


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1844
2
ФК Перегінське1834
3
Придністров’я1832
4Карпати1829
5
ФК Калуш1826
6ФК Турка1825
7Гал-Вапно1823
8Покуття-Євромодуль1821
9Нафтовик188
10
Ніка-Ів.-Франківськ187





Перша ліга. Юнаки

Команда
І
 О
1Карпати (К)0
0
2ФК Турка00
3
Карпати (П)0
 0
4
ФК Обертин0
 0
5
Пробій 0 
 0
6
Прут0
 0
7
Нептун0
 0
8
ФК Гвіздець0
0




Друга ліга
Друга ліга. Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1435
2
Каменяр1429
3
ФК Битків1426
4
Прут1424
5
ФК Гвіздець1420
6
Чайка1410
7
8
ФК П’ядики
ФК Обертин

14
14
10
9







              Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1438
2
ФК Битків1437
3
ФК Гвіздець1421
4
ФК Обертин1416
5
Чайка1414
6
7
8
Прут
Каменяр
ФК П’ядики
14
14
14
14
14
9

  



Сільська ліга
Головна » 2013 » Квітень » 18 » Чемпіонат області: календар першої ліги
23:27
Чемпіонат області: календар першої ліги
Сьогодні ми на сайті вже розмістили календар першості області серед команд другої ліги. Тепер пропонуємо Вашій увазі календар першої ліги обласного чемпіонату.
Чемпіонат області. Перша ліга
1. МФК «Тепловик» Івано-Франківськ
2. «Славія» Отинія
3. ФК «Калуш» Калуш
4. «Кроно-Карпати» Брошнів-Осада
5. «Придністров’я» Тлумач
6. «Газовик» Богородчани
7. «Сокіл» Угринів
8. ФК «Снятин» Снятин
9. «Нафтовик» Долина
10. «Карпати» Коломия
11. «Гуцульщина» Косів
12. «Карпати» Яремче
13. «Гал-Вапно-Енергетик» Галич

ПЕРШЕ КОЛО
І-й тур. 14.04. (неділя) 14:00; 16:00
(Матчі І-го туру відбудуться в резервний день 30.05. (четвер) – початок: 15:00; 17:00)
1 «Славія» - «Гал-Вапно-Енергетик»
2 ФК «Калуш» - «Карпати» Я.
3 «Кроно-Карпати» - «Гуцульщина»
4 «Придністров’я» - «Карпати» К.
5 «Газовик» - «Нафтовик»
6 «Сокіл» - ФК «Снятин»
МФК «Тепловик» - вихідний

ІІ-й тур. 21.04. (неділя) 14:00; 16:00
7 «Нафтовик» - «Сокіл»
8 «Карпати» К. - «Газовик»
9 «Гуцульщина» - «Придністров’я»
10 «Карпати» Я. - «Кроно-Карпати»
11 «Гал-Вапно-Енергетик» - ФК «Калуш»
12 МФК «Тепловик» - «Славія»
ФК «Снятин» - вихідний

Кубок області – попередній етап
25.04. (четвер) 17:00

ІІІ-й тур. 28.04. (неділя) 14:00; 16:00
13 ФК «Калуш» - МФК «Тепловик»
14 «Кроно-Карпати» - «Гал-Вапно-Енергетик»
15 «Придністров’я» - «Карпати» Я.
16 «Газовик» - «Гуцульщина»
17 «Сокіл» - «Карпати» К.
18 ФК «Снятин» - «Нафтовик»
«Славія» - вихідний

ІV-й тур. 01.05. (середа) 15:00; 17:00
19 «Карпати» К. - ФК «Снятин»
20 «Гуцульщина» - «Сокіл»
21 «Карпати» Я. - «Газовик»
22 «Гал-Вапно-Енергетик» - «Придністров’я»
23 МФК «Тепловик» - «Кроно-Карпати»
24 «Славія» - ФК «Калуш»
«Нафтовик» - вихідний

Кубок області – 1/8 фіналу
09.05. (четвер) 17:00

V-й тур. 12.05. (неділя) 15:00; 17:00
25 «Кроно-Карпати» - «Славія»
26 «Придністров’я» - МФК «Тепловик»
27 «Газовик» - «Гал-Вапно-Енергетик»
28 «Сокіл» - «Карпати» Я.
29 ФК «Снятин» - «Гуцульщина»
30 «Нафтовик» - «Карпати» К.
ФК «Калуш» - вихідний

VІ-й тур. 19.05. (неділя) 15:00; 17:00
31 «Гуцульщина» - «Нафтовик»
32 «Карпати» Я. - ФК «Снятин»
33 «Гал-Вапно-Енергетик» - «Сокіл»
34 МФК «Тепловик» - «Газовик»
35 «Славія» - «Придністров’я»
36 ФК «Калуш» - «Кроно-Карпати»
«Карпати» К. - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу
23.05. (четвер) 17:00

VІІ-й тур. 26.05. (неділя) 15:00; 17:00
37 «Придністров’я» - ФК «Калуш»
38 «Газовик» - «Славія»
39 «Сокіл» - МФК «Тепловик»
40 ФК «Снятин» - «Гал-Вапно-Енергетик»
41 «Нафтовик» - «Карпати» Я.
42 «Карпати» К. - «Гуцульщина»
«Кроно-Карпати» - вихідний

Резервний день
І-й тур. 30.05. (четвер) 15:00; 17:00
1 «Славія» - «Гал-Вапно-Енергетик»
2 ФК «Калуш» - «Карпати» Я.
3 «Кроно-Карпати» - «Гуцульщина»
4 «Придністров’я» - «Карпати» К.
5 «Газовик» - «Нафтовик»
6 «Сокіл» - ФК «Снятин»
МФК «Тепловик» - вихідний

VІІІ-й тур. 02.06. (неділя) 15:00; 17:00
43 «Карпати» Я. - «Карпати» К.
45 МФК «Тепловик» - ФК «Снятин»
46 «Славія» - «Сокіл»
47 ФК «Калуш» - «Газовик»
48 «Кроно-Карпати» - «Придністров’я»
«Гуцульщина» - вихідний

ІХ-й тур. 09.06. (неділя) 15:00; 17:00
49 «Газовик» - «Кроно-Карпати»
50 «Сокіл» - ФК «Калуш»
51 ФК «Снятин» - «Славія»
52 «Нафтовик» - МФК «Тепловик»
53 «Карпати» К. - «Гал-Вапно-Енергетик»
54 «Гуцульщина» - «Карпати» Я.
«Придністров’я» - вихідний

Резервний день
VIIІ-й тур. 13.06. (четвер) 15:00; 17:00
44 «Гал-Вапно-Енергетик» - «Нафтовик»

Х-й тур. 16.06. (неділя) 15:00; 17:00
55 «Гал-Вапно-Енергетик» - «Гуцульщина»
56 МФК «Тепловик» - «Карпати» К.
57 «Славія» - «Нафтовик»
58 ФК «Калуш» - ФК «Снятин»
59 «Кроно-Карпати» - «Сокіл»
60 «Придністров’я» - «Газовик»
«Карпати» Я. - вихідний

ХІ-й тур. 23.06. (неділя) 15:00; 17:00
61 «Сокіл» - «Придністров’я»
62 ФК «Снятин» - «Кроно-Карпати»
63 «Нафтовик» - ФК «Калуш»
64 «Карпати» К. - «Славія»
65 «Гуцульщина» - МФК «Тепловик»
66 «Карпати» Я. - «Гал-Вапно-Енергетик»
«Газовик» - вихідний

ХІІ-й тур. 27.06. (четвер) 15:00; 17:00
67 МФК «Тепловик» - «Карпати» Я.
68 «Славія» - «Гуцульщина»
69 ФК «Калуш» - «Карпати» К.
70 «Кроно-Карпати» - «Нафтовик»
71 «Придністров’я» - ФК «Снятин»
72 «Газовик» - «Сокіл»
«Гал-Вапно-Енергетик» - вихідний

ХІІІ-й тур. 30.06. (неділя) 15:00; 17:00
73 ФК «Снятин» - «Газовик»
74 «Нафтовик» - «Придністров’я»
75 «Карпати» К. - «Кроно-Карпати»
76 «Гуцульщина» - ФК «Калуш»
77 «Карпати» Я. - «Славія»
78 «Гал-Вапно-Енергетик» - МФК «Тепловик»
«Сокіл» - вихідний

ДРУГЕ КОЛО
XІV-й тур. 04.08. (неділя) 15:00; 17:00
79 «Гал-Вапно-Енергетик» - «Славія»
80 «Карпати» Я. - ФК «Калуш»
81 «Гуцульщина» - «Кроно-Карпати»
82 «Карпати» К. - «Придністров’я»
83 «Нафтовик» - «Газовик»
84 ФК «Снятин» - «Сокіл»
МФК «Тепловик» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (перший матч)
08.08. (четвер) 17:00

XV-й тур. 11.08. (неділя) 15:00; 17:00
85 «Сокіл» - «Нафтовик»
86 «Газовик» - «Карпати» К.
87 «Придністров’я» - «Гуцульщина»
88 «Кроно-Карпати» - «Карпати» Я.
89 ФК «Калуш» - «Гал-Вапно-Енергетик»
90 «Славія» - МФК «Тепловик»
ФК «Снятин» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (матч-відповідь)
15.08. (четвер) 17:00

XVI-й тур. 18.08. (неділя) 15:00; 17:00
91 МФК «Тепловик» - ФК «Калуш»
92 «Гал-Вапно-Енергетик» - «Кроно-Карпати»
93 «Карпати» Я. - «Придністров’я»
94 «Гуцульщина» - «Газовик»
95 «Карпати» К. - «Сокіл»
96 «Нафтовик» - ФК «Снятин»
«Славія» - вихідний

Кубок області – ФІНАЛ
24.08. (субота) 16:00

XVIІ-й тур. 25.08. (неділя) 15:00; 17:00
97 ФК «Снятин» - «Карпати» К
98 «Сокіл» - «Гуцульщина»
99 «Газовик» - «Карпати» Я.
100 «Придністров’я» - «Гал-Вапно-Енергетик»
101 «Кроно-Карпати» - МФК «Тепловик»
102 ФК «Калуш» - «Славія»
«Нафтовик» - вихідний

Резервний день
28.08. (середа) 15:00; 17:00
(Матчі за участю фіналістів Кубку області)

XVIІІ-й тур. 01.09. (неділя) 14:00; 16:00
103 «Славія» - «Кроно-Карпати»
104 МФК «Тепловик» - «Придністров’я»
105 «Гал-Вапно-Енергетик» - «Газовик»
106 «Карпати» Я. - «Сокіл»
107 «Гуцульщина» - ФК «Снятин»
108 «Карпати» К. - «Нафтовик»
ФК «Калуш» - вихідний

XІХ-й тур. 08.09. (неділя) 14:00; 16:00
109 «Нафтовик» - «Гуцульщина»
110 ФК «Снятин» - «Карпати» Я.
111 «Сокіл» - «Гал-Вапно-Енергетик»
112 «Газовик» - МФК «Тепловик»
113 «Придністров’я» - «Славія»
114 «Кроно-Карпати» - ФК «Калуш»
«Карпати» К. - вихідний

Резервний день
ХХ-й тур 14.09. (субота) 15:00; 17:00
116 «Славія» - «Газовик»

XХ-й тур. 15.09. (неділя) 14:00; 16:00
115 ФК «Калуш» - «Придністров’я»
117 МФК «Тепловик» - «Сокіл»
118 «Гал-Вапно-Енергетик» - ФК «Снятин»
119 «Карпати» Я. - «Нафтовик»
120 «Гуцульщина» - «Карпати» К
«Кроно-Карпати» - вихідний

XХІ-й тур. 22.09. (неділя) 14:00; 16:00
121 «Карпати» К. - «Карпати» Я.
122 «Нафтовик» - «Гал-Вапно-Енергетик»
123 ФК «Снятин» - МФК «Тепловик»
124 «Сокіл» - «Славія»
125 «Газовик» - ФК «Калуш»
126 «Придністров’я» - «Кроно-Карпати»
«Гуцульщина» - вихідний

XХІІ-й тур. 29.09. (неділя) 14:00; 16:00
127 «Кроно-Карпати» - «Газовик»
128 ФК «Калуш» - «Сокіл»
129 «Славія» - ФК «Снятин»
130 МФК «Тепловик» - «Нафтовик»
131 «Гал-Вапно-Енергетик» - «Карпати» К.
132 «Карпати» Я. - «Гуцульщина»
«Придністров’я» - вихідний

XХІІІ-й тур. 06.10. (неділя) 13:00; 15:00
133 «Гуцульщина» - «Гал-Вапно-Енергетик»
134 «Карпати» К. - МФК «Тепловик»
135 «Нафтовик» - «Славія»
136 ФК «Снятин» - ФК «Калуш»
137 «Сокіл» - «Кроно-Карпати»
138 «Газовик» - «Придністров’я»
«Карпати» Я. - вихідний

XХІV-й тур. 13.10. (неділя) 13:00; 15:00
139 «Придністров’я» - «Сокіл»
140 «Кроно-Карпати» - ФК «Снятин»
141 ФК «Калуш» - «Нафтовик»
142 «Славія» - «Карпати» К.
143 МФК «Тепловик» - «Гуцульщина»
144 «Гал-Вапно-Енергетик» - «Карпати» Я.
«Газовик» - вихідний

XХV-й тур. 20.10. (неділя) 13:00; 15:00
145 «Карпати» Я. - МФК «Тепловик»
146 «Гуцульщина» - «Славія»
147 «Карпати» К. - ФК «Калуш»
148 «Нафтовик» - «Кроно-Карпати»
149 «ФК «Снятин» - Придністров’я»
150 «Сокіл» - «Газовик»
«Гал-Вапно-Енергетик» - вихідний

XХVІ-й тур. 27.10. (неділя) 13:00; 15:00
151 «Газовик» - ФК «Снятин»
152 «Придністров’я» - «Нафтовик»
153 «Кроно-Карпати» - «Карпати» К.
154 ФК «Калуш» - «Гуцульщина»
155 «Славія» - «Карпати» Я.
156 МФК «Тепловик» - «Гал-Вапно-Енергетик»
«Сокіл» - вихідний

СУПЕРКУБОК ОБЛАСТІ
03.11.(неділя) 13:00
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1072 | Додав: TRJ | Теги: футбол, чемпіонат | Рейтинг: 0.0/0
Приват Банк
Опитування
Чи відвідуєте Ви стадіон для перегляду матчів чемпіонату (першості) області?
Всього відповідей: 1194
До нас заходили
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
WEST-FOOTBALL Design © 2008-2017