Меню сайта
Перша ліга


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1844
2
ФК Перегінське1834
3
Придністров’я1832
4Карпати1829
5
ФК Калуш1826
6ФК Турка1825
7Гал-Вапно1823
8Покуття-Євромодуль1821
9Нафтовик188
10
Ніка-Ів.-Франківськ187





Перша ліга. Юнаки

Команда
І
 О
1Карпати (К)0
0
2ФК Турка00
3
Карпати (П)0
 0
4
ФК Обертин0
 0
5
Пробій 0 
 0
6
Прут0
 0
7
Нептун0
 0
8
ФК Гвіздець0
0




Друга ліга
Друга ліга. Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1435
2
Каменяр1429
3
ФК Битків1426
4
Прут1424
5
ФК Гвіздець1420
6
Чайка1410
7
8
ФК П’ядики
ФК Обертин

14
14
10
9







              Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1438
2
ФК Битків1437
3
ФК Гвіздець1421
4
ФК Обертин1416
5
Чайка1414
6
7
8
Прут
Каменяр
ФК П’ядики
14
14
14
14
14
9

  



Сільська ліга
Головна » 2014 » Листопад » 13 » ДЮФЛ області: молодша вікова група
23:16
ДЮФЛ області: молодша вікова група

У чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги області зіграно практично всі матчі осінньої частини змагань. Давайте поглянемо на результати та турнірне становище команд. Згідно Регламенту турніру учасники вийшли на старт в двох вікових категоріях - 1999-го та 2001-го років народження. Розпочнемо з молодшої вікової групи.

Група 1 

1. «Прикарпаття-І» Івано-Франківськ
2. ДЮФК «Ніка-05-І» Івано-Франківськ
3. ДЮФК «Юніор» Івано-Франківськ
4.  «Прикарпаття-ІІ» Івано-Франківськ
5. ДЮФК «Ніка-05-ІІ» Івано-Франківськ
1 тур. 30 вересня (вівторок)
1. «Прикарпаття-І» - «Ніка-05-ІІ» - 6:0
2. «Ніка-05-І» - «Прикарпаття-ІІ» - 4:0
 «Юніор» - вихідна
2 тур. 07 жовтня (вівторок)
3. «Прикарпаття-ІІ» - «Юніор»» -  1:0
2 тур. 08 жовтня (середа)
4.  «Прикарпаття-І» - «Ніка-05-І» - 1:1
«Ніка-ІІ» - вихідна
3 тур. 15 жовтня (середа)
5. «Ніка-05-І» – «Ніка-05-ІІ» - 13:0
6. «Юніор» – «Прикарпаття-І» - 1:1
 «Прикарпаття-ІІ» - вихідна
4 тур. 21 жовтня (вівторок)
7. «Ніка-05-ІІ» – «Прикарпаття-ІІ» - 0:1
4 тур. 22 жовтня (середа)
8. «Ніка-05-І» - «Юніор» - 3:0
«Прикарпаття-І» - вихідна
5 тур. 29 жовтня (середа)
9. «Юніор» – «Ніка-05-ІІ» - 0:0
10. «Прикарпаття-ІІ» - «Прикарпаття-І»
«Ніка-05-І» - вихідна
6 тур. 05 листопада (вівторок)
11. «Ніка-05-ІІ» - «Прикарпаття-І» - 1:4
12. «Прикарпаття-ІІ» - «Ніка-05-І» - 0:3
ДЮСШ № 3 - вихідна

Турнірна таблиця

    І В Н П Мз Мп О
1 ДЮФК Ніка-05-І (Ів-Франківськ) 4 4 0 0 23 0 12
2 Прикарпаття-1 (Ів-Франківськ) 3 2 1 0 11 2 7
3 Прикарпаття-2 (Ів-Франківськ) 4 2 0 2 2 7 6
4 ДЮФК Юніор (Ів-Франківськ) 4 0 2 2 1 5 2
5 ДЮФК Ніка-05-ІІ (Ів-Франківськ 5 0 1 4 1 24 1


Група 2

 1. Калуська ДЮСШ (стадіон «Хімік» Калуш)
2. Болехівська ДЮСШ (стадіон «Карпати» Болехів)
3. Калуська р-на ДЮСШ (стадіон с. Голинь)
4. Галицька ДЮСШ (стадіон «Колос» Галич)
5. Рогатинська ДЮСШ (стадіон «Техно-Центр» Рогатин)
6. Рожнятівська ДЮСШ (стадіон смт. Рожнятів)
7. Долинська ДЮСШ (стадіон «Нафтовик» Долина)
8. Галицька ДЮСШ «Колос» (стадіон «Колос» Галич)

1 тур. 20 вересня (субота)
1 Калуська ДЮСШ – Галицька ДЮСШ «Колос» - 1:2
2. Болехівська ДЮСШ – Долинська ДЮСШ – 0:2
3. Калуська р-на ДЮСШ – Рожнятівська ДЮСШ – 3:0
4. Галицька ДЮСШ – Рогатинська ДЮСШ – 1:2

2 тур. 27 вересня (субота)
5. Галицька ДЮСШ «Колос» – Рогатинська ДЮСШ – 2:6
6. Рожнятівська ДЮСШ – Галицька ДЮСШ – 0:4
7. Долинська ДЮСШ – Калуська р-на ДЮСШ – 6:0
8. Калуська ДЮСШ  – Болехівська ДЮСШ – 4:1

3 тур. 04 жовтня (субота) 
9. Болехівська ДЮСШ – Галицька ДЮСШ «Колос» - 1:3
10. Калуська р-на ДЮСШ – Калуська ДЮСШ – 0:3
11. Галицька ДЮСШ – Долинська ДЮСШ – 1:2
12. Рогатинська ДЮСШ – Рожнятівська ДЮСШ – 4:0

4 тур. 11 жовтня (субота) 
13. Галицька ДЮСШ «Колос» – Рожнятівська ДЮСШ – 5:0
14. Долинська ДЮСШ – Рогатинська ДЮСШ – 2:2
15. Калуська ДЮСШ  – Галицька ДЮСШ – 3:1
16. Болехівська ДЮСШ - Калуська р-на ДЮСШ – 1:5

5 тур. 18 жовтня (субота) 
17. Калуська р-на ДЮСШ - Галицька ДЮСШ «Колос» - 1:1
18. Галицька ДЮСШ – Болехівська ДЮСШ – 4:0
19. Рогатинська ДЮСШ – Калуська ДЮСШ – 3:1
20. Рожнятівська ДЮСШ - Долинська ДЮСШ – 1:1

6 тур. 25 жовтня (субота) 
21. Галицька ДЮСШ «Колос» – Долинська ДЮСШ – 0:3
22. Калуська ДЮСШ – Рожнятівська ДЮСШ – 3:2
23. Болехівська ДЮСШ – Рогатинська ДЮСШ – 0:8
24. Калуська р-на ДЮСШ - Галицька ДЮСШ – 1:0

7 тур. 01 листопада (субота) 
25. Галицька ДЮСШ «Колос» – Галицька ДЮСШ – 0:5
26. Рогатинська ДЮСШ – Калуська р-на ДЮСШ – 3:0
27. Рожнятівська ДЮСШ – Болехівська ДЮСШ – 2:1
28. Долинська ДЮСШ - Калуська ДЮСШ – 0:2

8 тур. 08 листопада (субота) 
25. Галицька ДЮСШ «Колос» – Калуська ДЮСШ – 0:5
26. Долинська ДЮСШ – Болехівська ДЮСШ – 3:1
27. Рожнятівська ДЮСШ – Калуська р-на ДЮСШ – 1:2
28. Рогатинська ДЮСШ - Галицька ДЮСШ

Турнірна таблиця

    І В Н П Мз Мп О
1 Рогатинська ДЮСШ 7 6 1 0 28 6 19
2 Калуська ДЮСШ 8 6 0 2 22 9 18
3 Долинська ДЮСШ 8 5 2 1 19 7 17
4 Калуська р-на ДЮСШ 8 4 1 3 12 15 13
5 Галицька ДЮСШ Колос 8 3 1 4 13 22 10
6 Галицька ДЮСШ 7 3 0 4 16 8 9
7 Рожнятівська ДЮСШ 8 1 1 6 6 23 4
8 Болехівська ДЮСШ 8 0 0 8 5 31 0

Група 3 

1. ДЮСШ №3 м. Івано-Франківськ (стадіон «Гірка» Івано-Франківськ)
2. Яремчанська ДЮСШ (стадіон «Карпати» Яремче)
3. Тлумацька ДЮСШ «Колос» (стадіон «Колос» Тлумач)
4. Тисменицька ДЮСШ (стадіон «Центральний» Старий Лисець)
5. Богородчанська ДЮСШ (стадіон с. Старі Богородчани)
6. Надвірнянська ДЮСШ (стадіон «Нафтовик» Надвірна)
7. Тлумацька ДЮСШ (стадіон с. Обертин )

1 тур 20 вересня (субота)
1. Яремчанська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ – 0:1
2. Тлумацька ДЮСШ «Колос» – Надвірнянська ДЮСШ – 1:3
3. Тисменицька ДЮСШ – Богородчанська ДЮСШ – 0:1
   ДЮСШ №3 – вихідна

2 тур. 27 вересня (субота)
4. Надвірнянська ДЮСШ – Тисменицька ДЮСШ – 1:2
5. Тлумацька ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ «Колос» - 2:2
6. ДЮСШ №3 – Яремчанська ДЮСШ – 6:1
     Богородчанська ДЮСШ – вихідна

3 тур. 4 жовтня (субота)
7. Тлумацька ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ №3
8. Тисменицька ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ – 5:0
9. Богородчанська ДЮСШ – Надвірнянська ДЮСШ – 2:3
    Яремчанська ДЮСШ – вихідна

4 тур. 11 жовтня (субота)
10. Тлумацька ДЮСШ – Богородчанська ДЮСШ – 3:1
11. ДЮСШ №3 – Тисменицька ДЮСШ – 4:0
12. Яремчанська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ «Колос» - 5:0
      Надвірнянська ДЮСШ – вихідна

5 тур. 18 жовтня (субота)
13. Тисменицька ДЮСШ – Яремчанська ДЮСШ – 3:0
14. Богородчанська ДЮСШ – ДЮСШ №3 – 0:3
15. Надвірнянська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ – 1:0
      Тлумацька ДЮСШ «Колос» – вихідна

6 тур. 25 жовтня (субота)
16. ДЮСШ №3 – Надвірнянська ДЮСШ – 4:0
17. Яремчанська ДЮСШ – Богородчанська ДЮСШ – 1:3
18. Тлумацька ДЮСШ «Колос» – Тисменицька ДЮСШ
      Тлумацька ДЮСШ – вихідна

7 тур. 01 листопада (субота)
19. Богородчанська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ «Колос» - 3:0
20. Надвірнянська ДЮСШ – Яремчанська ДЮСШ – 3:0
21. Тлумацька ДЮСШ – ДЮСШ №3 – 1:4
Тисменицька ДЮСШ – вихідна

8 тур. 08 листопада (субота)
22. Тлумацька ДЮСШ – Яремчанська ДЮСШ – 1:1
23. Надвірнянська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ «Колос» - 5:0
24. Богородчанська ДЮСШ – Тисменицька ДЮСШ – 1:0
      ДЮСШ №3 – вихідна
Турнірна таблиця

    І В Н П Мз Мп О
1 ДЮСШ-3 (Ів-Франківськ) 5 5 0 0 20 2 15
2 Надвірнянська ДЮСШ 7 5 0 2 16 9 15
3 Богородчанська ДЮСШ 7 4 0 3 11 10 12
4 Тисменицька ДЮСШ 6 3 0 3 10 7 9
5 Тлумацька ДЮСШ 7 2 2 3 8 13 8
6 Яремчанська ДЮСШ 7 1 1 5 8 17 4
7 Тлумацька ДЮСШ Колос 5 0 1 4 3 18 1

Група 4 

1. Городенківська ДЮСШ (стадіон «Колос» Городенка)
2. ФК «Славія» Отинія (стадіон «Славія» Отинія)
3. Снятинська р-на ДЮСШ (стадіон «Темп» Заболотів)
4. Снятинська ДЮСШ «Колос» (стадіон «Колос» Снятин)
5. ДЮСШ № 1 м. Коломия (стадіон «Юність» Коломия)
6. Коломийська р-на ДЮСШ (стадіон с. Воскрисінці)
7. Косівська ДЮСШ (стадіон «Гуцульщина» Косів)

1 тур. 20 вересня (субота)
1. ФК «Славія» -  Косівська ДЮСШ – 0:3
2. Снятинська ДЮСШ – Коломийська р-на ДЮСШ – 3:1
3. Снятинська ДЮСШ «Колос» - ДЮСШ№1 м. Коломия – 2:4
     Городенківська ДЮСШ - вихідна

2 тур. 27 вересня  (субота)
4. Коломийська р-на ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ «Колос» - 2:2
5. Косівська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ – 1:1
6. Городенківська ДЮСШ - ФК «Славія» - 5:2
ДЮСШ№1 м. Коломия - вихідна

3 тур. 04 жовтня (субота)
7. Снятинська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ – 4:1
8. Снятинська ДЮСШ «Колос» - Косівська ДЮСШ – 2:2
9. ДЮСШ№1 м. Коломия - Коломийська р-на ДЮСШ – 7:1
ФК «Славія» - вихідна

4 тур. 11 жовтня (субота)
10. Косівська ДЮСШ - ДЮСШ№1 м. Коломия – 2:0
11. Городенківська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ «Колос» - 1:2
12. ФК «Славія» - Снятинська ДЮСШ – 1:0
Коломийська р-на ДЮСШ - вихідна

5 тур. 18 жовтня (субота)
13. Снятинська ДЮСШ «Колос» - ФК «Славія» - 4:2
14. ДЮСШ№1 м. Коломия - Городенківська ДЮСШ - +;-
15. Коломийська р-на ДЮСШ - Косівська ДЮСШ – 0:2
Снятинська ДЮСШ - вихідна

6 тур. 25 жовтня (субота)
16. Городенківська ДЮСШ - Коломийська р-на ДЮСШ – 1:1
17. ФК «Славія» - ДЮСШ№1 м. Коломия – 1:0
18. Снятинська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ «Колос» - 2:1
Косівська ДЮСШ - вихідна

7 тур. 01 листопада (субота)
19. ДЮСШ№1 м. Коломия - Снятинська ДЮСШ – 5:0
20. Коломийська р-на ДЮСШ - ФК «Славія» - 1:1
21. Косівська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ – 3:0
Снятинська ДЮСШ «Колос»- вихідна

8 тур. 08 листопада (субота)
22. Косівська ДЮСШ - ФК «Славія» - 4:0
23. Коломийська р-на ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ – 1:4
24. ДЮСШ№1 м. Коломия - Снятинська ДЮСШ «Колос» - 7:0
Городенківська ДЮСШ - вихідна

Турнірна таблиця

    І В Н П Мз Мп О
1 Косівська ДЮСШ 7 5 2 0 17 3 17
2 ДЮСШ-1 м.Коломия 7 5 0 2 23 6 15
3 Снятинська р-на ДЮСШ 7 4 1 2 14 11 13
4 Снятинська ДЮСШ Колос 7 2 2 3 13 20 8
5 ФК Славія (Отинія) 7 2 1 4 7 17 7
6 Городенківська ДЮСШ 6 1 1 4 8 12 4
7 Коломийська р-на ДЮСШ 7 0 3 4 7 20 3

 Завтра поглянемо на ситуацію в старшій віковій групі.

Категорія: ДЮФЛ області | Переглядів: 538 | Додав: TRJ | Рейтинг: 0.0/0
Приват Банк
Опитування
Чи відвідуєте Ви стадіон для перегляду матчів чемпіонату (першості) області?
Всього відповідей: 1194
До нас заходили
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
WEST-FOOTBALL Design © 2008-2017