Меню сайта
Перша ліга


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1844
2
ФК Перегінське1834
3
Придністров’я1832
4Карпати1829
5
ФК Калуш1826
6ФК Турка1825
7Гал-Вапно1823
8Покуття-Євромодуль1821
9Нафтовик188
10
Ніка-Ів.-Франківськ187





Перша ліга. Юнаки

Команда
І
 О
1Карпати (К)0
0
2ФК Турка00
3
Карпати (П)0
 0
4
ФК Обертин0
 0
5
Пробій 0 
 0
6
Прут0
 0
7
Нептун0
 0
8
ФК Гвіздець0
0




Друга ліга
Друга ліга. Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1435
2
Каменяр1429
3
ФК Битків1426
4
Прут1424
5
ФК Гвіздець1420
6
Чайка1410
7
8
ФК П’ядики
ФК Обертин

14
14
10
9







              Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1438
2
ФК Битків1437
3
ФК Гвіздець1421
4
ФК Обертин1416
5
Чайка1414
6
7
8
Прут
Каменяр
ФК П’ядики
14
14
14
14
14
9

  



Сільська ліга
Головна » 2014 » Жовтень » 22 » Кубок чемпіонів міст та районів області: календар змагань
15:16
Кубок чемпіонів міст та районів області: календар змагань
Учора в приміщенні Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулась організаційна нарада з представниками команд, які мають намір стартувати в Кубку чемпіонів міст та районів області. Організатори змагань затвердили календар турніру, який і пропонуємо Вашій увазі.
 
К А Л Е Н Д А Р
ігор ХІ-го розіграшу Кубку чемпіонів міст та районів
Івано-Франківської області з футболу сезону 2014-2015 рр.


Група «А»
1. «Колос» Чернятин (Городенківський р-н)
2. ФК «Вовки» Вовчківці (Снятинський р-н)
3. «Кремінь» Пістинь (Косівський р-н)

І-ше коло
І-й тур. 25.10.2014 року (субота)
2. 14:00. ФК «Вовки» – «Кремінь»
«Колос» - вихідний

ІІ-й тур. 26.10. 2014 року (неділя)
1. 14:00. ФК «Вовки» –«Колос»
«Кремінь» - вихідний

ІІІ-й тур. 01.11. 2014 року (субота)
3. 14:00. «Колос» - «Кремінь»
ФК «Вовки» - вихідний

ІІ-ге коло
ІV-й тур. 02.11. 2014 року (неділя)
4. 14:00. «Кремінь» - ФК «Вовки»
«Колос» - вихідний

V-й тур. 08.11. 2013 року (субота)
5. 14:00. «Колос» - ФК «Вовки»
«Кремінь» - вихідний

VІ-й тур. 09.11. 2014 року (неділя)
6. 14:00. «Кремінь» - «Колос»
ФК «Вовки» - вихідний

Група «Б»
1. «Ураган» Черніїв (Тисменицький р-н)
2. (Галицький р-н)
3. «Підгір’я» Назавизів (Надвірнянський р-н)
4. ФК Грушка (Тлумацький р-н)

І-ше коло
І-й тур. 25.10.2014 року (субота)
1. 14:00. Галицький р-н – «Підгір’я»

ІІ-й тур. 26.10. 2014 року (неділя)
2. 14:00. «Підгір’я» – ФК Грушка

І-й тур. 28.10.2014 року (вівторок) – резервний день

3. 14:00. «Ураган» - ФК Грушка

ІІ-й тур. 29.10.2014 року (середа) – резервний день
4. 14:00. Галицький р-н – «Ураган»

ІІІ-й тур. 01.11. 2014 року (субота)
5. 14:00. «Ураган» - «Підгір’я»
6. 14:00. ФК Грушка – Галицький р-н

ІІ-ге коло
ІV-й тур. 02.11. 2014 року (неділя)
7. 14:00. ФК Грушка - «Ураган»
8. 14:00. «Підгір’я» - Галицький р-н

V-й тур. 08.11. 2013 року (субота)
9. 14:00. «Ураган» - Галицький р-н
10. 14:00. ФК Грушка – «Підгір’я»

VІ-й тур. 09.11. 2014 року (неділя)
11. 14:00. «Підгір’я» - «Ураган»
12. 14:00. Галицький р-н – ФК Грушка

Група «В»
1. «Оскар» Підгір’я (Богородчанський р-н)
2. «Колос» Цінева (Рожнятівський р-н)
3. «Свіча» Міжріччя (Болехівська міська рада)

І-ше коло
І-й тур. 25.10.2014 року (субота)
1. 14:00. «Колос» – «Свіча»
«Оскар» - вихідний

ІІ-й тур. 26.10. 2014 року (неділя)
2. 14:00. «Колос» –«Оскар»
«Свіча» - вихідна

ІІІ-й тур. 01.11. 2014 року (субота)
3. 14:00. «Оскар» - «Свіча»
«Колос» - вихідний

ІІ-ге коло
ІV-й тур. 02.11. 2014 року (неділя)
4. 14:00. «Свіча» - «Колос»
«Оскар» - вихідний

V-й тур. 08.11. 2013 року (субота)
5. 14:00. «Оскар» - «Колос»
«Свіча» - вихідна

VІ-й тур. 09.11. 2014 року (неділя)
6. 14:00. «Свіча» - «Оскар»
«Колос» - вихідний
Категорія: Кубок чемпіонів міст та районів | Переглядів: 461 | Додав: TRJ | Рейтинг: 0.0/0
Приват Банк
Опитування
Чи відвідуєте Ви стадіон для перегляду матчів чемпіонату (першості) області?
Всього відповідей: 1195
До нас заходили
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
WEST-FOOTBALL Design © 2008-2017