Меню сайта
Перша ліга


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1844
2
ФК Перегінське1834
3
Придністров’я1832
4Карпати1829
5
ФК Калуш1826
6ФК Турка1825
7Гал-Вапно1823
8Покуття-Євромодуль1821
9Нафтовик188
10
Ніка-Ів.-Франківськ187





Перша ліга. Юнаки

Команда
І
 О
1Карпати (К)0
0
2ФК Турка00
3
Карпати (П)0
 0
4
ФК Обертин0
 0
5
Пробій 0 
 0
6
Прут0
 0
7
Нептун0
 0
8
ФК Гвіздець0
0




Друга ліга
Друга ліга. Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1435
2
Каменяр1429
3
ФК Битків1426
4
Прут1424
5
ФК Гвіздець1420
6
Чайка1410
7
8
ФК П’ядики
ФК Обертин

14
14
10
9







              Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1438
2
ФК Битків1437
3
ФК Гвіздець1421
4
ФК Обертин1416
5
Чайка1414
6
7
8
Прут
Каменяр
ФК П’ядики
14
14
14
14
14
9

  



Сільська ліга
Головна » 2015 » Лютий » 21 » Турнір пам'яті Юрія Шулятицького: суботній ігровий день
19:40
Турнір пам'яті Юрія Шулятицького: суботній ігровий день

Сьогодні в Івано-Франківську стартував футбольний турнір серед дитячих команд пам"яті Юрія Йосиповича Шулятицького. До слова, турнір відбувається за підтримки народного депутата України, кандидата на посаду голови ІФФФ Шкварилюка Володимира Васильовича. Організаторами виступають ДЮФК "Ніка-05", Комітет фізичної культури та спорту Івано-Франківського міськвиконкому та Івано-Франківська обласна федерація футболу.

 
Як повідомлялося раніше, в турнірі бере участь 12 команд (ДЮФК "Ніка-05". СДЮСШОР "Прикарпаття", ДЮФК "Юніор", ДЮСШ-3, ОДЮСШ - всі м. Івано-Франківськ, "Карпати" Львів, "Скала" Стрий, ДЮФК "Галичина" Львів, ДЮФК "Поділля" Хмельницький, СДЮСШОР " Буковина" Чернівці, ДЮСШ " Корабел" Миколаїв та "Сокіл-ДЮСШ" Долина).
 
МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФОК (ЗАЛ №2)
ГРУПА «А»

1 ДЮФК « НІКА-05» - 7 очок
2 ДЮСШ -3  - 4 очки
3 ДЮФК «ГАЛИЧИНА»  - 4 очки
4 «КОРАБЕЛ» - 1 очко

ГРУПА «Б»
1 «СКАЛА» - 6 очок
2 «СОКІЛ – ДЮСШ» - 3 очки
3 ДЮФК «ЮНІОР» - 3 очки
4 ДЮФК «ПОДІЛЯ» - 0 очки

ГРУПА «В»
1 «ПРИКАРПАТТЯ» - 1 очко
2 ОДЮСШ - 1 очко
3 «БУКОВИНА» - 3 очки
4 «КАРПАТИ» - 6 очок

21 лютого 2015р. (СУБОТА)
9-30 «НІКА-05»  - ДЮСШ -3  - 2:1
10-00 «ЮНІОР» - СОКІЛ-ДЮСШ»  - 3:0
10-30 «ПРИКАРПАТТЯ» - «БУКОВИНА» 1:2
11-00 ДЮСШ-3  – «КОРАБЕЛ» - 0:0
12-30 «СКАЛА» - «ПОДІЛЛЯ» - 7:1
13-00 «ОДЮСШ» - «КАРПАТИ» - 0:4
13-30 «ГАЛИЧИНА» - «КОРАБЕЛ» - 2:1
14-00 «ЮНІОР»   – «СКАЛА» - 1:4
14-30 «НІКА-05» - «ГАЛИЧИНА» - 2:2
15-00 «СОКІЛ-ДЮСШ» – «ПОДІЛЛЯ» - 12:1
15-30 «ПРИКАРПАТТЯ» – ОДЮСШ - 1:1
16-00 «БУКОВИНА» - «КАРПАТИ» - 0:2
16-30 «НІКА-05» – «КОРАБЕЛ» - 1:0
17-00 ДЮСШ-3 – «ГАЛИЧИНА» - 2:1

22 лютого 2015р. (НЕДІЛЯ)
9-30 «ЮНІОР»  - «ПОДІЛЛЯ» 
10-00 «СОКІЛ-ДЮСШ» - «СКАЛА» 
10-30 «ПРИКАРПАТТЯ»   – «КАРПАТИ» 
11-00 ОДЮСШ  - «БУКОВИНА»
  
ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ТУРНІРУ 
за 11 місце 11-30
за  9 місце 12-00
½  фіналу 12-30
½  фіналу 13-00
  за 7 місце 13-30
за 5 місце 14-00
за 3 місце 14-30 
фінал - 15:00 
 
Категорія: ДЮФЛ області | Переглядів: 291 | Додав: TRJ | Рейтинг: 0.0/0
Приват Банк
Опитування
Чи відвідуєте Ви стадіон для перегляду матчів чемпіонату (першості) області?
Всього відповідей: 1194
До нас заходили
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
WEST-FOOTBALL Design © 2008-2017