Меню сайта
Перша ліга


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1844
2
ФК Перегінське1834
3
Придністров’я1832
4Карпати1829
5
ФК Калуш1826
6ФК Турка1825
7Гал-Вапно1823
8Покуття-Євромодуль1821
9Нафтовик188
10
Ніка-Ів.-Франківськ187





Перша ліга. Юнаки

Команда
І
 О
1Карпати (К)0
0
2ФК Турка00
3
Карпати (П)0
 0
4
ФК Обертин0
 0
5
Пробій 0 
 0
6
Прут0
 0
7
Нептун0
 0
8
ФК Гвіздець0
0




Друга ліга
Друга ліга. Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1435
2
Каменяр1429
3
ФК Битків1426
4
Прут1424
5
ФК Гвіздець1420
6
Чайка1410
7
8
ФК П’ядики
ФК Обертин

14
14
10
9







              Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1438
2
ФК Битків1437
3
ФК Гвіздець1421
4
ФК Обертин1416
5
Чайка1414
6
7
8
Прут
Каменяр
ФК П’ядики
14
14
14
14
14
9

  



Сільська ліга
Головна » 2014 » Вересень » 26 » Завтра стартує чемпіонат ДЮФЛ області
16:19
Завтра стартує чемпіонат ДЮФЛ області

Пропонуємо Вашій увазі календар змагань (перше коло).

 

КАЛЕНДАР

ігор чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги

Івано-Франківської області сезону 2014-2015 рр.

 

І – ша  ГРУПА

І-ше КОЛО

  1. «Прикарпаття-І» Івано-Франківськ
  2. ДЮФК «Ніка-05-І» Івано-Франківськ
  3. ДЮФК «Юніор» Івано-Франківськ
  4.  «Прикарпаття-ІІ» Івано-Франківськ
  5. ДЮФК «Ніка-05-ІІ» Івано-Франківськ

1 тур. 30 вересня (вівторок)

1. «Прикарпаття-І» - «Ніка-05-ІІ»

2. «Ніка-05-І» - «Прикарпаття-ІІ»

 «Юніор» - вихідна

2 тур. 07 жовтня (вівторок)

3. «Прикарпаття-ІІ» - «Юніор»»

2 тур. 08 жовтня (середа)

4.  «Прикарпаття-І» - «Ніка-05-І»

«Ніка-ІІ» - вихідна

3 тур. 15 жовтня (середа)

5. «Ніка-05-І» – «Ніка-05-ІІ»

6. «Юніор» – «Прикарпаття-І»

 «Прикарпаття-ІІ» - вихідна

4 тур. 21 жовтня (вівторок)

7. «Ніка-05-ІІ» – «Прикарпаття-ІІ»

4 тур. 22 жовтня (середа)

8. «Ніка-05-І» - «Юніор»

«Прикарпаття-І» - вихідна

5 тур. 29 жовтня (середа)

9. «Юніор» – «Ніка-05-ІІ»

10. «Прикарпаття-ІІ» - «Прикарпаття-І»

«Ніка-05-І» - вихідна

6 тур. 05 листопада (вівторок)

11. «Ніка-05-ІІ» - «Прикарпаття-І»

12. «Прикарпаття-ІІ» - «Ніка-05-І»

ДЮСШ № 3 - вихідна

 

ІІ – га ГРУПА

І-ше КОЛО

  1. Калуська ДЮСШ
  2. Болехівська ДЮСШ
  3. Калуська р-на ДЮСШ
  4. Галицька ДЮСШ
  5. Рогатинська ДЮСШ
  6. Рожнятівська ДЮСШ
  7. Долинська ДЮСШ
  8. Галицька ДЮСШ «Колос»

1 тур. 20 вересня (субота)

1 Калуська ДЮСШ – Галицька ДЮСШ «Колос»

2. Болехівська ДЮСШ – Долинська ДЮСШ

3. Калуська р-на ДЮСШ – Рожнятівська ДЮСШ

4. Галицька ДЮСШ – Рогатинська ДЮСШ

2 тур. 27 вересня (субота)

5. Галицька ДЮСШ «Колос» – Рогатинська ДЮСШ

6. Рожнятівська ДЮСШ – Галицька ДЮСШ

7. Долинська ДЮСШ – Калуська р-на ДЮСШ

8. Калуська ДЮСШ  – Болехівська ДЮСШ

3 тур. 04 жовтня (субота) 

9. Болехівська ДЮСШ – Галицька ДЮСШ «Колос»

10. Калуська р-на ДЮСШ – Калуська ДЮСШ  

11. Галицька ДЮСШ – Долинська ДЮСШ

12. Рогатинська ДЮСШ – Рожнятівська ДЮСШ

4 тур. 11 жовтня (субота) 

13. Галицька ДЮСШ «Колос» – Рожнятівська ДЮСШ

14. Долинська ДЮСШ – Рогатинська ДЮСШ

15. Калуська ДЮСШ  – Галицька ДЮСШ

16. Болехівська ДЮСШ - Калуська р-на ДЮСШ

5 тур. 18 жовтня (субота) 

17. Калуська р-на ДЮСШ - Галицька ДЮСШ «Колос»

18. Галицька ДЮСШ – Болехівська ДЮСШ

19. Рогатинська ДЮСШ – Калуська ДЮСШ  

20. Рожнятівська ДЮСШ - Долинська ДЮСШ

6 тур. 25 жовтня (субота) 

21. Галицька ДЮСШ «Колос» – Долинська ДЮСШ

22. Калуська ДЮСШ – Рожнятівська ДЮСШ

23. Болехівська ДЮСШ – Рогатинська ДЮСШ

24. Калуська р-на ДЮСШ - Галицька ДЮСШ

7 тур. 01 листопада (субота) 

25. Галицька ДЮСШ «Колос» – Галицька ДЮСШ

26. Рогатинська ДЮСШ – Калуська р-на ДЮСШ

27. Рожнятівська ДЮСШ – Болехівська ДЮСШ

28. Долинська ДЮСШ - Калуська ДЮСШ

8 тур. 08 листопада (субота) 

25. Галицька ДЮСШ «Колос» – Калуська ДЮСШ

26. Долинська ДЮСШ – Болехівська ДЮСШ

27. Рожнятівська ДЮСШ – Калуська р-на ДЮСШ

28. Рогатинська ДЮСШ - Галицька ДЮСШ

 

ІІІ – тя  ГРУПА

І-ше    КОЛО

  1. ДЮСШ №3 м. Івано-Франківськ
  2. Яремчанська ДЮСШ
  3. Тлумацька ДЮСШ «Колос»
  4. Тисменицька ДЮСШ
  5. Богородчанська ДЮСШ
  6. Надвірнянська ДЮСШ
  7. Тлумацька ДЮСШ

1 тур 20 вересня (субота)

1. Яремчанська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ

2. Тлумацька ДЮСШ «Колос» – Надвірнянська ДЮСШ

3. Тисменицька ДЮСШ – Богородчанська ДЮСШ

   ДЮСШ №3 – вихідна

2 тур. 27 вересня (субота)

4. Надвірнянська ДЮСШ – Тисменицька ДЮСШ

5. Тлумацька ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ «Колос»

6. ДЮСШ №3 – Яремчанська ДЮСШ

     Богородчанська ДЮСШ – вихідна

3 тур. 4 жовтня (субота)

7. Тлумацька ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ №3

8. Тисменицька ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ

9. Богородчанська ДЮСШ – Надвірнянська ДЮСШ

    Яремчанська ДЮСШ – вихідна

4 тур. 11 жовтня (субота)

10. Тлумацька ДЮСШ – Богородчанська ДЮСШ

11. ДЮСШ №3 – Тисменицька ДЮСШ

12. Яремчанська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ «Колос»

      Надвірнянська ДЮСШ – вихідна

5 тур. 18 жовтня (субота)

13. Тисменицька ДЮСШ – Яремчанська ДЮСШ

14. Богородчанська ДЮСШ – ДЮСШ №3

15. Надвірнянська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ

      Тлумацька ДЮСШ «Колос» – вихідна

6 тур. 25 жовтня (субота)

16. ДЮСШ №3 – Надвірнянська ДЮСШ

17. Яремчанська ДЮСШ – Богородчанська ДЮСШ

18. Тлумацька ДЮСШ «Колос» – Тисменицька ДЮСШ

      Тлумацька ДЮСШ – вихідна

7 тур. 01 листопада (субота)

19. Богородчанська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ «Колос»

20. Надвірнянська ДЮСШ – Яремчанська ДЮСШ

21. Тлумацька ДЮСШ – ДЮСШ №3     

Тисменицька ДЮСШ – вихідна

8 тур. 08 листопада (субота)

22. Тлумацька ДЮСШ – Яремчанська ДЮСШ

23. Надвірнянська ДЮСШ – Тлумацька ДЮСШ «Колос»

24. Богородчанська ДЮСШ – Тисменицька ДЮСШ

      ДЮСШ №3 – вихідна

 

ІV – та  ГРУПА

І-ше    КОЛО

  1. Городенківська ДЮСШ
  2. ФК «Славія» Отинія
  3. Снятинська р-на ДЮСШ
  4. Снятинська ДЮСШ «Колос»
  5. ДЮСШ № 1 м. Коломия
  6. Коломийська р-на ДЮСШ
  7. Косівська ДЮСШ

1 тур. 20 вересня (субота)

1. ФК «Славія» -  Косівська ДЮСШ

2. Снятинська ДЮСШ – Коломийська р-на ДЮСШ

3. Снятинська ДЮСШ «Колос» - ДЮСШ№1 м. Коломия

            Городенківська ДЮСШ - вихідна

2 тур. 27 вересня  (субота)

4. Коломийська р-на ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ «Колос»

5. Косівська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ

6. Городенківська ДЮСШ - ФК «Славія»

ДЮСШ№1 м. Коломия - вихідна

3 тур. 04 жовтня (субота)

7. Снятинська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ

8. Снятинська ДЮСШ «Колос» - Косівська ДЮСШ

9. ДЮСШ№1 м. Коломия - Коломийська р-на ДЮСШ

ФК «Славія» - вихідна

4 тур. 11 жовтня (субота)

10. Косівська ДЮСШ - ДЮСШ№1 м. Коломия

11. Городенківська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ «Колос»

12. ФК «Славія» - Снятинська ДЮСШ

Коломийська р-на ДЮСШ - вихідна

5 тур. 18 жовтня (субота)

13. Снятинська ДЮСШ «Колос» - ФК «Славія»

14. ДЮСШ№1 м. Коломия - Городенківська ДЮСШ

15. Коломийська р-на ДЮСШ - Косівська ДЮСШ

Снятинська ДЮСШ - вихідна

6 тур. 25 жовтня (субота)

16. Городенківська ДЮСШ - Коломийська р-на ДЮСШ

17. ФК «Славія» - ДЮСШ№1 м. Коломия

18. Снятинська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ «Колос»

Косівська ДЮСШ - вихідна

7 тур. 01 листопада (субота)

19. ДЮСШ№1 м. Коломия - Снятинська ДЮСШ

20. Коломийська р-на ДЮСШ - ФК «Славія»

21. Косівська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ

Снятинська ДЮСШ «Колос»- вихідна

8 тур. 08 листопада (субота)

22. Косівська ДЮСШ - ФК «Славія»

23. Коломийська р-на ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ

24. ДЮСШ№1 м. Коломия - Снятинська ДЮСШ «Колос»

Городенківська ДЮСШ - вихідна

 

Головний суддя змагань                             В. Луцький

 

Категорія: ДЮФЛ області | Переглядів: 721 | Додав: TRJ | Рейтинг: 0.0/0
Приват Банк
Опитування
Чи відвідуєте Ви стадіон для перегляду матчів чемпіонату (першості) області?
Всього відповідей: 1194
До нас заходили
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
WEST-FOOTBALL Design © 2008-2017