Меню сайта
Перша ліга


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1844
2
ФК Перегінське1834
3
Придністров’я1832
4Карпати1829
5
ФК Калуш1826
6ФК Турка1825
7Гал-Вапно1823
8Покуття-Євромодуль1821
9Нафтовик188
10
Ніка-Ів.-Франківськ187

Перша ліга. Юнаки


Команда
І
О
1
Карпати (Брошнів)1845
2
Ніка-Ів.-Франківськ1844
3
Покуття-Євромодуль
1840
4
Карпати (Коломия)1834
5
ФК Перегінське1831
6ФК Калуш1821
7Гал-Вапно1816
 8Придністров’я1812
9Нафтовик189
10ФК Турка184

Друга ліга. Північ

Команда
І
О
1Карпати1231
2Медик-Краснопіль1220
3
Енергія1219
4
Колос1218
5
Вихор1214
6
Дністер-Рітас1214
7
Лімниця
123

              Юнаки

Команда
І
О
1Енергія1236
2Дністер-Рітас1228
3
Лімниця1217
4
Медик-Краснопіль1214
5
Вихор1210
6
Карпати128
7
Колос126Друга ліга. Південь

Команда
І
О
1Тепловик1435
2
Каменяр1429
3
ФК Битків1426
4
Прут1424
5
ФК Гвіздець1420
6
Чайка1410
7
8
ФК П’ядики
ФК Обертин

14
14
10
9              Юнаки

Команда
І
О
1Тепловик1438
2
ФК Битків1437
3
ФК Гвіздець1421
4
ФК Обертин1416
5
Чайка1414
6
7
8
Прут
Каменяр
ФК П’ядики
14
14
14
14
14
9

  ПРОТОКОЛ № 28
засідання Виконавчого комітету 
Івано-Франківської обласної федерації футболу

26 листопада 2013 року м. Івано-Франківськ
Початок роботи о 12-ій годині 


ПРИСУТНІ ЧЛЕНИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ: 
19 осіб із 25 членів Виконавчого комітету.

ЗАПРОШЕНІ: 
О. Думанська, М. Ступар, А. Шулятицький, М. Пристай, В. Воліцький, Р. Мазур, Б. Вовкович, О. Волосянко.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про роботу Асоційованого колективного члена ІФФФ Асоціації «Футбол-Захід» (доп. в.о. першого заступника голови, виконавчий директор ІФФФ п. В. Сікора).
2. Про роботу Асоційованого колективного члена ІФФФ ГО «Івано-Франківська футбольна Бізнес-Ліга» (доп. в.о. першого заступника голови, виконавчий директор ІФФФ п. В. Сікора)
3. Про роботу Технічного комітету ІФФФ (доп. заступник голови, головний спеціаліст ІФФФ п. В. Луцький).
4. Про звернення Виконавчого комітету ІФФФ до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації п. В. Чуднова та голови Івано-Франківської обласної ради п. В. Скрипничука (доп. в.о. голови ІФФФ п. Т. Клим).
5. Різне.

І. СЛУХАЛИ:
«Про роботу Асоційованого колективного члена ІФФФ Асоціації «Футбол-Захід».
З інформацією по даному питанню виступив в.о. першого заступника голови, виконавчий директор ІФФФ п. В. Сікора:
«У відповідності до постанови Виконавчого комітету ІФФФ № 27/3/1 від 07.11.2013 року створена робоча комісія у складі 3-ох чоловік: Сікора В.В. – голова комісії, Луцький В.А. та Волосянко О.С. – члени комісії по підготовці питання на засідання Виконавчого комітету ІФФФ, щодо роботи Асоційованого колективного члена ІФФФ Асоціації «Футбол-Захід».
Згідно наказу ІФФФ № 98-ОД від 08.11. ц.р., комісія мала працювати в період з 11 по 14 листопада. Тричі члени комісії намагалися домовитися з президентом Асоціації «Футбол-Захід» п. А. Ревуцьким про ознайомлення з роботою колективного члена ІФФФ. Однак п. А. Ревуцький під різними приводами відмовлявся, переносив зустрічі і в кінцевому результаті так і не допустив комісію до роботи.

На даний момент в обласній федерації футболу ніяких документів, які підтверджують факти діяльності цієї організації в сфері розвитку футболу немає, окрім свідоцтва про реєстрацію об'єднання громадян та Статуту, який зареєстрований в обласному управлінні юстиції ще у 2001 році.
Статут Асоціації «Футбол-Захід» не відповідає вимогам Статуту ІФФФ та вимогам Статуту Федерації футболу України, колективним членом яких одночасно є ця організація.
Також викликає сумнів легітимність цієї організації, невідомо скликалися чи ні загальні збори та засідання ради Асоціації, членами якої є керівники ІФФФ п.п. Т. Клим та В. Луцький. За останні три роки їх жодного разу не запрошували на ці засідання.
За свідченням більшості членів Виконавчого комітету ІФФФ Асоціація втратила статус у сфері розвитку футболу на території Івано-Франківської області тому, що жодних публічних спортивно-масових заходів з розвитку футболу в останні роки ця організація не проводила.
Асоційований колективний член ІФФФ Асоціація «Футбол-Захід» систематично не виконує свої фінансові зобов’язання перед ІФФФ. Ось уже два роки поспіль не сплачує річні колективні членські внески, ігнорує, не виконує рішення Виконавчого комітету обласної федерації футболу.
Президент Асоціації «Футбол-Захід», член Виконавчого комітету ІФФФ п. А. Ревуцький також систематично ігнорує та не виконує рішення Виконавчого комітету, починаючи з липня 2012 року рідко відвідує засідання. Протягом останніх років не сплачує індивідуальні членські внески.
У 2012 році, працюючи на посаді віце-президента ФСК «Прикарпаття» Івано-Франківськ пан Ревуцький проявив службову недбалість, внаслідок чого ФСК «Прикарпаття» був позбавлений ліцензії та професіонального статусу. Своїх помилок пан Ревуцький до цього часу не визнав.
Керівник Асоційованого колективного члена ІФФФ пан Ревуцький під час реалізації квитків на матчі чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012» допустив привласнення коштів, про що свідчить лист Федерації футболу України та заява колишнього члена Виконавчого комітету ІФФФ Соболевського Андрія Романовича та Думанської Ольги Володимирівної. Ці дії дискредитують члена Виконавчого комітету ІФФФ і є не допустимими.
Враховуючи вищенаведені факти, комісія рекомендує Виконавчому комітету ІФФФ:
1. Призупинити колективне членство Асоціації «Футбол-Захід» в Івано-Франківській обласній федерації футболу.
2. Призупинити повноваження члена Виконавчого комітету ІФФФ п. А. Ревуцького».
Виступили члени Виконавчого комітету ІФФФ пп. М. Овчар та І. Гергелюк.

П О С Т А Н О В И Л И:
1. Інформацію в.о. першого заступника голови, виконавчого директора ІФФФ п. В. Сікори прийняти до відома (додається).
2. За систематичне невиконання своїх фінансових зобов’язань перед ІФФФ, порушення вимог Статуту ІФФФ, ігнорування, невиконання рішень Виконавчого комітету ІФФФ та за втрату статусу у сфері розвитку і популяризації футболу на території Івано-Франківської області призупинити колективне членство Асоціації «Футбол-Захід» в Івано-Франківській обласній федерації футболу. 
3. За діяльність на посаді президента Асоціації «Футбол-Захід» під час реалізації квитків на матчі чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012», яка дискредитує Виконавчий комітет обласної федерації футболу, за службову недбалість під час роботи на посаді віце-президента ФСК «Прикарпаття» Івано-Франківськ, внаслідок чого футбольний клуб «Прикарпаття» позбавлений ліцензії та статусу професіонального футбольного клубу, за систематичну несплату індивідуальних членських внесків та ігнорування, невиконання рішень керівних органів федерації призупинити повноваження члена Виконавчого комітету ІФФФ п. А. Ревуцького.
4. Зобов’язати президента Асоціації «Футбол-Захід» п. А. Ревуцького проінформувати Федерацію футболу України щодо погашення заборгованості перед Представництвом Генеральної каучукової компанії В’єтнаму «GERUCO».
5. Зобов’язати президента Асоціації «Футбол-Захід» п. А. Ревуцького погасити заборгованість за квитки на матчі чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012» перед п.п. О. Думанською та А. Соболевським.
6. Контроль за виконанням даної постанови покласти на в.о. першого заступника голови, виконавчого директора ІФФФ п. В. Сікору.

Результати голосування:
«ЗА» - 21 чол. 
(в т.ч. – 2 чол. з використанням сучасних телекомунікаційних технологій)
«ПРОТИ» - немає
«УТРИМАВСЯ» - немає.
«НЕ ГОЛОСУВАЛИ» - немає.

ІІ. СЛУХАЛИ:
„ Про роботу Асоційованого колективного члена ІФФФ ГО «Івано-Франківська футбольна Бізнес-Ліга»”.
З інформацією по даному питанню виступив в.о. першого заступника голови, виконавчий директор ІФФФ п. В. Сікора:
«У відповідності до постанови Виконавчого комітету ІФФФ № 27/3/1 від 07.11.2013 року створена робоча комісія у складі 3-ох чоловік: Сікора В.В. – голова комісії, Луцький В.А. та Волосянко О.С. – члени комісії по підготовці питання на засідання Виконавчого комітету ІФФФ, щодо роботи Асоційованого колективного члена ІФФФ ГО «Івано-Франківська футбольна Бізнес-Ліга».
Щодо роботи Асоційованого колективного члена ІФФФ ГО «Івано-Франківська футбольна Бізнес-Ліга» інформую Вас про наступне. ГО «Івано-Франківська футбольна Бізнес-Ліга» (керівник п. М. Кулечко) зареєстрована в 
Головному управлінні юстиції області 3 квітня 2009 року. На даний момент в обласній федерації футболу є заява, Статут організації та свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи. ГО «Івано-Франківська футбольна Бізнес-Ліга» стала повноправним Асоційованим колективним членом Івано-Франківської обласної федерації футболу 25 грудня 2010 року (постанова № 10/2 Х-ї звітно-виборної конференції ІФФФ). 
Працювала дана організація у сфері розвитку футболу в 2009, 2010, перше півріччя 2011 року. Після переїзду керівника організації п. М. Кулечка до Львова дана організація втратила зв'язок з обласною федерацією футболу та припинила свою діяльність у сфері розвитку та популяризації футболу в нашій області. 
Починаючи з другого півріччя 2011 року дана організація не проводила жодних змагань з футболу. Також ГО «Івано-Франківська футбольна Бізнес-Ліга» не виконала рішення Виконавчого комітету ІФФФ щодо своїх фінансових зобов’язань перед обласною федерацією футболу – не сплатила річні колективні членські внески за 2011, 2012, 2013 рр. 
Виходячи з вищенаведеного комісія рекомендує Виконавчому комітету ІФФФ призупинити колективне членство ГО «Івано-Франківська футбольна Бізнес-Ліга» в Івано-Франківській обласній федерації футболу».
Виступили члени Виконавчого комітету ІФФФ пп. М. Овчар, І. Гергелюк та І. Овчар.

П О С Т А Н О В И Л И:
1. Інформацію в.о. першого заступника голови, виконавчого директора ІФФФ п. В. Сікори прийняти до відома (додається).
2. За систематичне невиконання своїх фінансових зобов’язань перед ІФФФ, порушення вимог Статуту ІФФФ, невиконання рішень Виконавчого комітету ІФФФ та за втрату статусу у сфері розвитку і популяризації футболу на території Івано-Франківської області призупинити колективне членство ГО «Івано-Франківська футбольна Бізнес-Ліга» в Івано-Франківській обласній федерації футболу. 
3. Контроль за виконанням даної постанови покласти на в.о. першого заступника голови, виконавчого директора ІФФФ п. В. Сікору.

Результати голосування:
«ЗА» - 19 чол.
«ПРОТИ» - немає
«УТРИМАВСЯ» - немає
«НЕ ГОЛОСУВАЛИ» - немає

ІІІ. СЛУХАЛИ:
„Про роботу Технічного комітету ІФФФ”.
З інформацією по даному питанню виступив заступник голови, головний спеціаліст ІФФФ п. В. Луцький:
«У відповідності до постанови Виконавчого комітету ІФФФ № 27/3/1 від 07.11.2013 року та у відповідності до наказу в.о. голови ІФФФ п. Т. Клима створено робочу комісію по підготовці питання на засідання Виконавчого комітету ІФФФ «Про роботу Технічного комітету ІФФФ» у складі 7 осіб: Луцький В. – голова, Сікора В., Васильків М., Поптанич В., Стефанків М., Попадинець П., Волосянко О. – члени комісії.
Комісія на своєму засіданні 25 листопада переглянула та проаналізувала плани роботи Технічного комітету (голова – Ступар М.І., заступник голови – Дмитрів Р.В., секретар – Фреїк І.М., члени комітету – Фотуйма О.Я, Синиця А.) на 2011, 2012, 2013 рр. 
Комісія відзначає, що Комітетом проводилась певна робота по виконанню запланованих заходів, а саме:
• Проводились організаційні засідання на яких затверджувались плани роботи на відповідні роки.
• Проводились підсумкові засідання на яких в кінці року підводились підсумки роботи.
• Підтримувалась співпраця з науково-методичним комітетом ФФУ.
• Проводились курси тренерів дитячо-юнацьких та аматорських команд за програмою УЄФА для отримання «С» диплому ФФУ.
• Надавалась допомога інституту післядипломної освіти у проведенні навчання вчителів за програмою «Футбол в школі».
Комісія виявила що на протязі років не було тісної співпраці між Технічним комітетом, Комітетом арбітрів та Тренерською радою ІФФФ. Не створено комплексної наукової групи при ІФФФ. Не узагальнювався досвід та не надавалася методична допомога аматорським футбольним командам-учасницям чемпіонату, першості області, немає тісної співпраці з відповідними комітетами у міських та районних федераціях футболу. Комісія вважає, що Технічному комітету ІФФФ в майбутньому потрібно покращити роботу та виправити виявлені недоліки».
 В обговоренні даного питання прийняли участь члени Виконавчого комітету ІФФФ: Т. Клим, В. Сікора, М. Васильків, І. Гергелюк, М. Гнатишин, М. Овчар та В. Поптанич.

П О С Т А Н О В И Л И:
1. Інформацію заступника голови, головного спеціаліста ІФФФ п. В. Луцького прийняти до відома (додається).
2. Роботу Технічного комітету ІФФФ (голова комітету п. М. Ступар) за період 2011 – 2013 рр. визнати – недостатньою. 
3. Вказати п. М. Ступару на недоліки в організаційній і методичній роботі на посаді голови Технічного комітету ІФФФ та керівника курсів підвищення кваліфікації за програмою «С» диплому ФФУ.
4. Вказати заступнику голови, головному спеціалісту ІФФФ п. В. Луцькому на недостатню роботу по залученню слухачів для участі в курсах підвищення кваліфікації за програмою «С» диплому ФФУ.
5. Вказати в.о. першого заступника голови, виконавчому директору ІФФФ п. В. Сікорі на нераціональне розприділення коштів при підготовці та затвердженню кошторису витрат на проведення курсів підвищення кваліфікації за програмою «С» диплому ФФУ.
6. З метою покращення науково-методичної роботи в ІФФФ, організації та проведення курсів підвищення кваліфікації за програмою «С» диплому ФФУ, залучення до навчання більш широкого кола слухачів з числа тренерів аматорських та дитячо-юнацьких команд, створити при ІФФФ науково-методичну раду у складі 7-ми чоловік, а саме:
• Васильків М.М. – голова ради 
• Марцинюк М.С. – заступник голови ради
• Маланюк Л.Б. – член ради
• Яценко В.В. – член ради
• Левченко В.А. – член ради
• Попадинець П.В. – член ради
• Луцький В.А. – член ради
7. Доручити науково-методичній раді (голова п. М. Васильків) проведення курсів підвищення кваліфікації тренерів аматорських та дитячо-юнацьких команд за програмою «С» диплому ФФУ у 2014 році.
8. Зобов’язати голову науково-методичної ради, керівника курсів п. М. Васильківа до 31 грудня 2013 року надати Виконавчій адміністрації ІФФФ навчальний план та терміни проведення курсів підвищення кваліфікації за програмою «С» диплому ФФУ у 2014 році.
9. Контроль за виконанням даної постанови залишаю за собою.

Результати голосування:
«ЗА» - 18 чол.
«ПРОТИ» - немає
«УТРИМАВСЯ» - немає
«НЕ ГОЛОСУВАЛИ» - 1 чол.

ІV. СЛУХАЛИ:
„Про звернення Виконавчого комітету ІФФФ до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації п. В. Чуднова та голови Івано-Франківської обласної ради п. В. Скрипничука”.
 З інформацією по даному питанню виступив в.о. голови ІФФФ п. Т. Клим. Зачитав проект звернення до голови Івано-Франківської ОДА п. В. Чуднова та голови Івано-Франківської обласної ради п. В. Скрипничука.
В обговоренні даного питання прийняли участь члени Виконавчого комітету ІФФФ: М. Овчар, В. Луцький та В. Горощак.

П О С Т А Н О В И Л И:
1. Інформацію в.о. голови ІФФФ п. Т. Клима прийняти до відома.
2. Підтримати звернення Виконавчого комітету ІФФФ до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації п. В. Чуднова та голови Івано-Франківської обласної ради п. В. Скрипничука (додається). 
3. Вийти з клопотанням до заступника директора департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту ОДА – начальника управління спорту п. М. Карабіна про організацію зустрічі членів робочої групи з керівниками Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради. 
4. Доручити робочій групі (голова п. М. Лотоцький) до 07 грудня 2013 року підготувати та подати на затвердження Виконавчого комітету ІФФФ Програму відродження професіонального футболу в Івано-Франківській області. 
5. Контроль за виконанням даної постанови залишаю за собою.

Результати голосування:
«ЗА» - 19 чол.
«ПРОТИ» - немає
«УТРИМАВСЯ» - немає
«НЕ ГОЛОСУВАЛИ» - немає

В.о. голови ІФФФ Т. Клим

Відповідальний секретар ІФФФ О. Волосянко
Вітаємо

Данилишин Іван - 01.04.1969 Костишин Юрій - 02.04.1967 Карнаух Віталій - 06.04.1976 Маляр Юрій - 08.04. Герега Ярослав - 09.04.1960 Царьков Микола - 09.04.1957 Музика Олег - 11.04.1984 Геренда Євген - 11.04.1965 Безрук Віктор - 12.04.1950 Юзик Віктор - 12.04.1966 Грущук Ярослав - 12.04.1963 Оліяр Роман - 14.04.1953 Стефанків Михайло - 28.04.1971 Мацьків Василь - 30.04.1961


Приват Банк
Опитування
До нас заходили
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика JUS Design © 2008-2019